На UFW моделі в навушниках від Lady GaGa та з травою на обличчі

Передостанній день Українського тижня моди ознаменувався показами дизайнерів Elena BURENINA, дуети LUVI та KAMENSKAYAKONONOVA.

У Києві триває Ukrainian Fashion Week. Відкрили передостанній день UFW учасники проекту "Fresh Fashion" Domanoff та Олена Пржонська. Після чого свою колекцію показала andreeva for kotnapalke.

У своїй колекції Юлія Андрєєва представила сукні, майки, пальто, жакети, бушлати, спідниці та шорти. Щодо кольорової гами, то переважали відтінки рожевого, оливкового та коричневих кольорів. У вухах моделей, які виходили на подіум, були навушники, дизайн яких розробила Lady GaGa. Подивитись її колекцію прийшла співачка Джамала, телеведуча Вася Фролова, учасники гурту "D.lemma".

Наступною свої роботи на подіумі показала Elena BURENINA. Основною темою колекції Буреніної є генетика і біоніка.  Олена урізноманітнила своїх моделей травою. Тканина, що імітувала зелений покрив, була на голові у дівчат, на їхніх гольфах, у руках однієї із моделей була парасолька з горбиком трави.

Улюблені дизайнери Світлани Лободи, дует LUVI показав колекцію, яка складалась із коротких суконь, блуз, штанів та дублянок. А от дует KAMENSKAYAKONONOVA представили на осуд модників довгі спідниці, штани-спідниці, різноманітні сукні. Із відомих гостей на показі були присутні Віра Брежнєва та співачка Гайтана.

Закривав передостанній день Ukrainian Fashion Week ARTEMKLIMCHUK, який оздобив свою колекцію пір'ям.

Фото Катерини Браги, ТСН.ua

Читайте також:

Ukrainian Fashion Week: ділові жінки та ніжні леді

Ukrainian fashion Week: наречена із голими грудьми

Євгенія Тимошенко прийшла подивитись на одяг Андре Тана

Повʼязані теми:

Наступна публікація