Оновлена Ольга Куриленко розповіла про своїх чоловіків

Акторка Ольга Куриленко знялась у фотосесії для журналу Marie Claire та розповіла про стосунки із чоловіками.

Образ, в якому актриса Ольга Куриленко з'явилась на сторінках Marie Claire, просто-таки дихає весною, теплом і квітами. Та й сама Ольга похвалилася новою зачіскою.

Акторка і модель розповіла російському глянцю про ставлення до себе і відносини з чоловіками.
Про себе: "П'ятьма словами не поясниш, яка я - я складна, я різна. Дуже сильно залежу від настрою, від того, куди йду, що роблю. Я дуже добре адаптуюся - до чого завгодно.

Я знаю, чого хочу. Я люблю, щоб все було дуже організовано, під контролем. Я не люблю, коли бардак - в будинку та у справах ...

Преса може зробити мене будь-якою, але я така, яка є, - дуже натуральна людина. Навіть від однієї думки, що я цілу годину говорю з вами про себе, мені стає ніяково. Кожна людина в якійсь мірі егоїстична, але я хочу, щоб у моєму випадку цей ступінь був мінімальним".

Про те, яка модель відносин з чоловіками їй близька: "Я точно не донька! Я партнер. Це ідеальні відносини! Хоча дивлячись який чоловік ... Але якщо він шукає маму, я не хочу в цей момент опинитися поряд з ним.

Бути партнером - це значить бути з людиною, бути тією ж людиною, але тільки в іншому тілі, це означає, що людина без вас не зможе, що ви його друга половина. Як сіамські близнюки. Ви йому не мама і не донька. Ви - він, тільки в красивому жіночому тілі. Так буває - складається пара, коли люди один одного доповнюють. Вони підтримують один одного у всіх справах, надихають на ці самі справи".

Також Ольга розповіла про слабкість.

"Слабкість - це менше заробляти, скаржитися на життя, що в тебе нічого не виходить, опускати руки, говорити, що не знаєш, чого хочеш. Я сама так не роблю і з такою людиною не зможу бути. Мені потрібен чоловік, який буде на моєму рівні або вище".

Читайте також:

Куриленко: Я стала популярною завдяки бідному дитинству"

Ольга Куриленко: "Ніколи не закохаюсь в російського огігарха"

Ольга Куриленко зіграє з " Бетменом" Крістіаном Бейлом

Повʼязані теми:

Наступна публікація