Парфум з ароматом м'яса б'є рекорди продажів

Нині вкрай важко когось вразити парфумами з натуральними запахами. Аромат кориці, смородини, інжиру, м'яти - все це легко можна знайти на прилавках.

Проте, навряд чи можна так сказати про смажене м'ясо. Тим часом, одеколон з таким запахом вже випустили. І не аби-хто, а найбільша мережа закусочних "Бургер Кінг". Парфум носить романтичну назву "Полум'я" (Flame) і, подається як спокусливий аромат.

Пройшло небагато часу з моменту початку продажів, але новий аромат вже став справжнім хітом у США - флакони змітаються зі швидкістю звуку.

Важко сказати, що саме спонукає чоловіків до покупки: віра в те, що цей парфум дійсно якось особливо діє на жінок, чи все-таки справа в ціні? Флакончик у 5 мл коштує 3.99 дол. - рівно стільки, скільки коштує справжній соковитий бургер. Різниця в тому, що від "рідкого бургера" ви не лише не потовстієте, але і привернете до себе увагу жіночої статі. Принаймні, на цьому ефекті наполягає "Бургер Кінг" в своїй рекламній кампанії.

Офіційно купити незвичайний парфум можна у два способи: в самій закусочній і в онлайн-магазині. Проте, в інтернет-магазині весь запас вже дочиста розпроданий. Ось що означає вдалий маркетинговий хід: і запах знайомий, і елемент незвичності присутній, і ціна смішна. З цього приводу вже з'явився і набув популярності жарт, що наступним кроком буде поява піни для ванни з ароматом картоплі фрі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: