Прихильниця мінімалізму BEVZA завершила другий день UFW

Бевзу можна назвати справжнім віртуозом моменту довершеності: кожен із виходів моделей був таким цілісним, що не виникало жодних сумнівів стосовно продуманості та виваженості образів.

BEVZA завершила другий день UFW / Фото: fashionweek.com.ua
Завершувала другий день Ukrainian Fashion Week Світлана Бевза. Прихильниця мінімалізму цього разу створила колекцію у лаконічному архітектурному стилі.

Кольори закономірно переходили з білого у світло-, а потім і темно-сірий та чорний. І навпаки - з чорного кольору колекція перейшла у ніжно-жовтий, а звідти знову в сірий та білосніжний.

Читайте: Анна Бублик на UFW здивувала навіть найзатятіших модниць

Прості, на перший погляд, сукні насправді є міксом з кількох матеріалів в одному виробі, що демонструє копітку роботу та приховану ідею експериментів з простими речами та матеріалами, з-поміж яких, до речі, була тонка шкіра.

UKRAINIAN FASHION WEEK: ВЕСНА-ЛІТО 2012

Героїня Бевзи - особистість, яка має багатий внутрішній світ - адже відпадає необхідність заповнювати порожнечу надто яскравим одягом.

Вона виважено підходить до вибору одягу та аксесуарів і кожна, здавалось би на перший погляд, проста річ у її гардеробі містить якусь загадку. Навіть взуття - абсолютно прозоре - свідчить про її неординарність та філософське світобачення.

Читайте: Тріумф жіночності від DOMINANTA by Anastasiya та Olena Dats'

Оригінальним рішенням серед фасонів стали довгі та короткі шлейфи, а також асиметрія, що так чи інакше стосується майже всіх продемонстрованих на подіумі моделей.

Читайте також:

UFW: Холодне літо 2012 від Лілії Літковської

Fashion from Italy представлено на київському подіумі

Як створювались ельфи та єдинороги Залевського (фото)

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація