Про Ів Сен Лорана знімають фільм

Незабаром буде презентовано документальний фільм про модельєра Ів Сен Лорана.

Про Ів Сен Лорана сказано багато слів і написано багато книг. А незабаром німецький культурний канал Аrte випустить документальний фільм "Tout Terriblement". Це раніше невідомі відео-записи і інтерв'ю з модельєром за роботою і вдома.

Фільм був закінчений в 1994 році, хоча в ньому присутні сцени, що датуються 1968 роком. У одній з таких сцен Ів Сен Лоран порівнює свій підхід до концепції моди з підходом Коко Шанель: він говорить, що тоді, як Шанель пропонувала свій стиль без альтернатив, його стиль дозволив жінкам зберегти свою індивідуальність.

Фільм обіцяє стати цікавим видовищем як для шанувальників дизайнера, так і для тих, хто цікавиться модою. Інший документальний фільм про високу моду був нещодавно показаний в рамках виставки The Model as Muse в музеї Metropolitan.

Центральною фігурою фільму "Розхриставшись" став видатний дизайнер Ісаак Мізрахі. У фільмі показується шлях, який проходить колекція, від малюнків і нарисів до готових образів на подіумі. Cупермоделі Сінді Кроуфорд, Лінда Євангеліста, Наомі Кемпбелл, Кейт Мосс стали реальними персонажами фільму.

Читайте також:

Прах кутюр'є Ів Сен-Лорана розвіяли

Андре Тан - молодий Ів Сен-Лоран

Помер Ів Сен Лоран

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: