Рената Літвінова зробила колекцію одягу

17 березня відбулася презентація весняно-літньої колекції Ренати Літвінової для компанії ZARINA.

За словами Ренати її нова колекція для ZARINA, це далеко не перший досвід дизайну одягу. Раніше, як багато жінок, Літвінова переробляла, перешивала куплені сукні, кофтини і спідниці, віддираючи всі непотрібні рюші, міняючи лінії, роблячи їх більш жіночними.

Любов дизайнера до простих, стильних, гармонійних речей втілюється в довгих платтях, спідницях-олівцях, струмуючих блузах, штанах-дудочках, легких плащах, шийних хустках, сонцезахисних окулярах в різнокольорових оправах, стильних валізках від Ренати і, звичайно, майже забутій вуалі.

"Завжди подумки переодягала російських жінок, які зустрічалися мені то в метро, то на вулицях, то в театрах, - сказала Рената. - Найкрасивіші, найсильніші і найемоційніші, вони самі потребували захисту... хоча б речами. Я випускаю простий, елегантний, з натуральних тканин, благородно-стриманий одяг - такий же, як їхній характер, як природа".

Ставка в цій колекції зроблена на якість – при створенні всіх моделей використовуються лише натуральні тканини. Відтінки кольорів підібрані в контрасті з улюбленим чорним і аристократично сірим. Це найпопулярніші кольори, які купує російська жінка, щоб за будь-яких умов почуватися не лише упевненою і самодостатньою, але ще й унікальною.

Серед гостей вечора були Світлана Бондарчук, Марія Міронова, Олексій Боков, Надія Мейхер, Яна Рудковська, Анастасія Рагозіна, Тетяна Торчиліна, Інгеборга Дапкунайте та інші.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ Колекція одягу від Ренати Літвінової

Читайте також:

Рената підвела Zемфіру

Рената Літвінова – найвродливіша

Рената у "Шоу Сердючки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: