Розорений Крістіан Лакруа створює костюми для мюзиклу

Банкрутство модного дому Christian Lacroix змусило дизайнера Крістіана Лакруа взятися за розробку сценічних костюмів.

Крістіан Лакруа, будинок якого нещодавно розорився, обирає тканини для мюзиклу "Zoopsie Comedi" про кохання чарівника і зірки.

Його майстерня відкрилася в паризькому театрі Surenes. У компанії п'яти шваль і технолога Філіппа Біно, який 30 років трудився на Паризьку оперу, Лакруа планує створити до осені 70 костюмів до мюзиклу французьких хореографів Доміника Буавена і Домініка Ребо.

За даними газети Le Monde, прем'єра спектаклю відбудеться 8 жовтня, після чого трупа відправиться в гастролі Францією, які продовжаться два роки. У мюзиклі беруть участь 12 танцівників.

Біно вже підібрав 300 зразків тканини, з якої засновник Christian Lacroix зможе створити феєричні костюми для сумної історії про кохання чарівника і юної зірки. Оглядачі італійського агентства Ansa підкреслили, що перед Лакруа стоїть дуже складне завдання: йому не можна повторитися, адже в 1986 році він вже готував костюми для "Zoopsie Comedi". З тих пір збереглося близько 20 малюнків.

Фешн-журналісти сподіваються на допомогу Біно: він вже допоміг майстрові з чотирма балетами. "Ідея створення костюмів для театру просто чудова. Працювати, перебуваючи поряд з танцівниками, набагато зручніше", - зазначив технолог.

"Zoopsie Comedi" був моїм першим балетом. Я сприймав цю пригоду як захопливу спелеологію, як фантазію на тему безтурботних вісімдесятих", - пояснив сам Лакруа.

Читайте також:

Бренд Christian Lacroix повністю розорився

Керівник будинку моди Versace йде у відставку

Міні-бікіні вийшли з моди, а бабусині труси повернулись

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: