Сінді Кроуфорд показала свою 45-річну сексуальність

Супермодель Сінді Кроуфорд з'явилася в образі фатальної жінки перед камерами фотографа Ендрю Макферсона. Вона знялась для журналу FutureClaw.

Супермодель Сінді Кроуфорд з'явилася на обкладинці і у фотосесії п'ятого випуску журналу FutureClaw. Це американський журнал про моду, мистецтво і культуру, перший випуск якого вийшов у 2008 році, і журнал можна знайти на прилавках США і Канади. Виходить він кілька разів на рік, і значно більший за розміром, ніж звичайні журнали, приблизно 30х40 см.

Кроуфорд з'явилася в образі фатальної жінки перед камерами фотографа Ендрю Макферсона. Стиліст Елізабет Сульсер вибрала для супермоделі одяг від Dolce & Gabbana, Emilio Pucci, Wes Gordon, Gianfranco Ferre тощо.

До речі, 20 лютого Сінді виповниться 45 років. Нагадаємо, матір двох дітей Кроуфорд якось повідомила, що не бачить нічого поганого в боротьбі з віком за допомогою ін'єкцій ботокса.

"У Лондоні є лікар, який робить мені ін'єкції ботокса, - сказала Сінді. - З ним я розробляла всі свої лінії по догляду за обличчям".

Читайте також:

Чоловіка Сінді Кроуфорд судять за сексуальні домагання

Розкута Сінді Кроуфорд відпочивала у купальнику

Сінді Кроуфорд знялась голою

Повʼязані теми:

Наступна публікація