Спокуслива Джері Холлівел рекламує свої купальники

Співачка Джері Холлівел розробила власну лінію купальників під назвою "Geri by Next" і сама їх прорекламувала.

38-річна Джері Холлівел точно знає, як на пляжі виглядати надзвичайно. Цими знаннями вона вирішила поділитися традиційним на сьогоднішній день способом і випустила лінію купальників. Плюс до всього, це зайвий спосіб похвалитися своїм приголомшливим тілом.

Джері сказала: "Це вселяє впевненість, коли ти в купальнику виглядаєш прекрасно, незалежно від статури. Ця колекція для справжніх жінок всіх форм і розмірів. Ви самі можете підігнати вподобану модель під себе. Це колекція, яка змушує вас виглядати і відчувати себе неймовірно".

Колекція Холлівел для бренду High Street під назвою Geri by Next надійде у продаж (у тому числі і в Інтернеті) вже в наступному місяці. При цьому, у купальників від Джері не тільки приємний зовнішній вигляд, але й приємні ціни.

Так, дрібничка обійдеться вам приблизно в 30 доларів, якщо справа стосується бікіні, 50 доларів, якщо монокіні. Найдорожча річ у колекції - біле в'язане гачком плаття максі коштує 70 доларів. Для порівняння - ціни в бутіку Ліз Херлі, яка нині теж займається пляжної модою, коливаються від 150 до 230 доларів.

Читайте також:

Джері Холлівел з коханим пірнає з яхти

Сукню Джері Холлівел "зажували" трусики

Донька Холлівел познайомилась з четвертим бойфрендом мами

Повʼязані теми:

Наступна публікація