Сукні Одрі Хепберн пішли з молотка за 440 тисяч доларів

У Лондоні відбувся аукціон речей Одрі Хепберн. Всього на торги було виставлено 40 лотів: капелюшки, ремені, рідкісні листи Хепберн та 36 вечірніх суконь.

Сукні Одрі Хепберн
AFP
Весільна сукня Хепберн теж пішла з молотка
Колекцію суконь, аксесуарів і листів знаменитої актриси Одрі Хепберн - однієї з ікон стилю 20 століття - було продано на благодійному аукціоні в Лондоні за 268,3 тисяч фунтів стерлінгів (близько 440 000 доларів).

Ця цифра більш, ніж удвічі перевищила суму 100 000 фунтів стерлінгів, на яку розраховували організатори - аукціонні будинки Kerry Taylor і Sotheby's.

Всього на торги було виставлено 40 лотів: капелюшки, ремені, рідкісні листи Хепберн, у яких вона описує свої перші кроки в кінематографі, а також 36 вечірніх суконь і нарядів, датованих 1950-ми - кінцем 1960-х років.

Найбільшу суму, яка втричі перевищила очікування організаторів, - 60 000 фунтів стерлінгів (майже 100 000 доларів) - невідомий покупець заплатив за чорне мереживне плаття від улюбленого Кутюр'є Хепберн Юбера Живанши (Givenchy), в якому вона в 1966 році знімалася у фільмі "Як вкрасти мільйон".

Знамениту весільну сукню актриси, зшиту сестрами-кутюр'є Fontana в 1952 році, коли Хепберн знімалася в "Римських канікулах", було виставлено на торги з оціночною вартістю в 8-12 тисяч фунтів стерлінгів і вона пішла з молотка за 13,8 тисячі фунтів стерлінгів (майже 22, 6 000 доларів).

Як повідомлялося, весілля Одрі Хепберн з молодим лондонським промисловцем Джеймсом (пізніше лорд) Хенсоном для якого шилося це плаття, так і не відбулося, однак актриса попросила Fontana віддати плаття "найбіднішій і найвродливішій дівчині Італії".

Нею стала Амабілія Альтабелла, яка справді вийшла в ньому заміж. Жінка зберігала безцінний подарунок протягом півстоліття.

Читайте також:

"Українська Одрі Хепберн" Ілона Довгань підкорила Страсбург

"Голе фото" Поланскі і його дружини продали за 12 тисяч

Елтон Джон не хоче допомогти Джорджу Майклу покинути наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: