Тиждень моди у Нью-Йорку розпочав грандіозний фешн-показ

Дата публікації
Перегляди
2825
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тиждень моди у Нью-Йорку розпочав грандіозний фешн-показ

Тиждень моди у Нью-Йорку розпочався показом Fashion's Night Out

Напередодні Тижня моди в Нью-Йорку головний редактор американського Vogue Ганна Вінтур влаштувала в Лінкольн-центрі безпрецедентний показ, що зібрав найяскравіших зірок модельного бізнесу.

В Нью-Йорку, в Лінкольн-центрі відкриває двері одне з найбільш значущих щорічних заходів світу моди - Нью-Йоркський тиждень моди, який проходить під зіркою німецького концерну Mercedes, який традиційно є головним спонсором заходу.

У цьому році в рамках Mercedes-Benz Fashion Week свої колекції покажуть Діана фон Фюрстенберг, Томмі Хілфігер, Зак Позен, Олександр Венг, Кароліна Еррера, Донна Каран, Марк Джейкобс, Віра Венг та інші.

Цікаво, що не в рамках офіційної програми Mercedes-Benz Fashion Week, але в дні його проведення в Нью-Йорку свою колекцію покаже Вікторія Бекхем.

В переддень New York Fashion Week і головної шопінг-вечірки року Fashion's Night Out, головний редактор американського Vogue Ганна Вінтур, яка вважається найвпливовішою жінкою в світі моди, влаштувала в Нью-Йорку грандіозний фешн-показ.

Наомі Кемпбелл, Жизель Бундхен, Коко Роша, Лілі Дональдсон, Кароліна Куркова, Лара Стоун і інші супермоделі сучасності були доставлені в Лінкольн-центр на верхній платформі двоповерхового туристичного автобуса.

Дівчатам довелося чекати свого виходу прямо на вулиці, збираючи захоплені погляди перехожих і багатокілометрові затори. Спеціально заради шоу були закриті для виходу найближчі станції нью-йоркського метро.

Подіуму в його класичному розумінні не було, але глядацький простір було організовано таким чином, що ніхто з гостей не пропустив жодної моделі.

Перед очима глядачів у буквальному сенсі слова постала вся модна історія: десятиліття за десятиліттям.

Серед глядачів у першому ряду сиділи імінітие дизайнери та зірки шоу-бізнесу.

Читайте також:

Вперше у світі пройшов показ мод під водою

Нью-Йорк визнано столицею моди

У Парижі пройшов "Тиждень моди"

Діта фон Тіз роздяглась на показі Готьє у Парижі

Тиждень моди у Нью-Йорку розпочав грандіозний фешн-показ

Тиждень моди у Нью-Йорку розпочав грандіозний фешн-показ
Дата публікації
Перегляди
2825
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація