У Києві пройде "Український тиждень моди"

З 12 по 17 березня у Києві пройде "Український тиждень моди", під час якого кращі українські дизайнери покажуть свої колекції.

Підтримати українських дизайнерів, продемонструвати стабільність їхніх компаній і додати хоч трохи оптимізму в ситуації тотального негативу, що склалався в Україні. Таке завдання вирішував оргкомітет, готуючи 24-й "Український Тиждень Моди".

Ukrainian Fashion Week відбудеться з 12 по 17 березня 2009 року. Відкриття фешен-показу розпочнеться з ретро-вечірки в стилі 30-40-х років.

Свої колекції покажуть Олексій Залевський, Вікторія Гресь, Оксана Караванська, Ліля Пустовіт, Анна Бублик, Андре Тан, Ліля Літковська.

Важливою складовою 24-го Українського тижня моди стануть традиційні проекти "Нові імена" та Fresh Fashion. І якщо учасниками "Нових імен" будуть українські дизайнери, то проект Fresh Fashion знову стає міжнародним. У другому блоці колекції покажуть Наталія Доленко з Лондона та румунський дизайнер Андре Тінку.

Українські дизайнери отримали можливість бути представленими не лише у столиці – в бутіку Fashion Day, відкритому 28 листопада в Донецьку у торговому центрі "Декор-Донбас” за сприяння ТМ Yellow&Blue, з’явилися перші лінії Zalevskiy, Gres by Gres та Gres Denim, GROMOVA DESIGN, Олени Іванової, Тетяни Земскової та Олени Ворожбит. На сьогодні це одна з найбільших (магазин займає площу 150 квадратних метрів) точок продажу та єдина мультибрендова платформа українських дизайнерів у регіонах.

Доброю традицією став приїзд на наш Тиждень фахівців з-за кордону. Цієї весни ми очікуємо з візитом Івана Родіка (Yvan Rodic) – одного з наймолодших і найвпливовіших блоґґерів у світі моди (проект Facehunter).

Цього разу на "Українському тижні моди" буде представлено менше колекцій, ніж зазвичай.
"Якщо минулого року в показах взяли участь 48 модельєрів, то тепер - 38, - розповіла керівник прес-служби Ukrainian Fashion Week Вікторія Якушева. - А деякі дизайнери, наприклад, Анісімов, Гресь і Каравай, покажуть по одній лінії одягу замість двох кожен".

Крім того, через кризу українські дизайнери переглянуть ціни на своє вбрання. Спеціальним гостем тижня буде грузинський дизайнер Автанділ Цквітинідзе, вбрання якого носить дочка Президента України Віталіна Ющенко.

Читайте також:

Українські дизайнери взяли участь у PRET-A-PORTER

На Українському тижні моди свої колекції покажуть грузини та німці

На показі мод Катя Осадча їла, а Лері Вінн пив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: