UFW: Анісімов вивів на подіум агресивних рокерш та правильних хлопчиків

Закрив перший день показів Ukrainian Fashion week SS 2012 Віктор Анісімов.

ANISIMOV SS 2012 / Фото: www.fashionweek.com.ua
Завершився перший день 29-го Ukrainian Fashion Week показом Віктора Анісімова. Наряди Анісімов шиє переважно для чоловіків, але у своїй літній колекції створив кілька луків і для жінок.

Якщо в минулому сезоні ми спостерігали вбрання на "шкільну" тему, то нинішня колекція дизайнера, навпаки, вийшла дуже рок​​-н-рольною. Для презентації колекції весна-літо 2012 в руки моделям Анісімов вручив по гітарі, валізи і по пляшці води.

Читайте: Залевський шокував публіку пораненими ельфами та єдинорогами

Жінки від Анісімова мають бути суворими та агресивно-сексіальними. Їх статури гладко обрамляє шкірянка, а ніжки підкреслюють короткі сукенки та спіднички. На подіумі - жодних декольте та відкритих спин, на ногах у них не шпильки, а короткі чобітки, а волося зібране у вузол.

Аксесуари на дівчатах крупні та кидаються у очі - однак обмежуються ланцюгами на шиї та шкіряними браслетами. Рок-н-рольні діви виглядають гармонійно і стильно - нічого зайвого, що могло би розбити цілісність образу.

Читайте: Римські канікули Вікторії Гресь та інопланетне вторгнення Олени Буреніної

Чоловіки від Анісімова - творчі натури, не такі сильні, як жінки. Вони носять окуляри, застебнуті на всі гудзики піджаки, акуратно замотані навколо шиї шарфи або краватки чи метелики. Вони люблять музику, ба більше - музика то їхній стиль життя.

Вони зібрані та готові в будь-який момент щось зіграти на улюбленому інструменті. З ними завжди є про що поговорити, адже ці чоловіки добре знають, який аксесуар підібрати до сорочки в клітинку, яка оправа їм пасує найбільше, та який принт на футболці виглядатиме вигідно.

Читайте: Лілія Пустовіт відкрила UFW-2011 цнотливою колекцією

Серед зіркових гостей на показі були помічені футболіст Віталій Рева з дружиною Оленою, Олег Скрипка, Ольга Громова, телеведучий Юрій Горбунов з дружиною Людмилою, ресторатор Маргарита Ващук з чоловіком Владиславом та інші.

Читайте також:

Директор UFW розкритикував українських модників

Українські дизайнери готують сюрпризи для 29-го UFW

Ukrainian Fashion Week оприлюднив список іноземних гостей

UFW: Анісімов вивів на подіум агресивних рокерш та правильних хлопчиків

UFW: Анісімов вивів на подіум агресивних рокерш та правильних хлопчиків

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація