Ukrainian Fashion Week: ділові жінки та ніжні леді

У Києві триває Ukrainian Fashion Week. Свої колекції показали Андре Тан, Ліля Літковська, Анна Бублік. 

15 жовтня на Ukrainian Fashion Week свої роботи показали Едуард Насиров, який працює для "ТМ Столичий". У його колекції домінували шорти, куртки, брюки, спідниці, що не облягали фігуру. А от Олена Даць показала колекцію, зроблену в бежево-сірих кольорах, які розбавляв зефірно-рожевий. Звичні принти цього разу замінив шовк, оброблений лазером. На колекцію Олену надихнула Барселоною.

А от в основі колекції anna bublik – строгість і простота, новий мінімалізм. Щодо кольорової гами, переважає чорний, який або поєднується з рожевим, блакитним, зеленим та оранжевим, або відтіняється маленькою яскравою деталлю.

У третій день, 17 жовтня, Ukrainian fashion Week показав відомий український дизайнер ANDRE TAN. Цього разу він фантазував на тему ділового костюма: речі-обманки як двобортний піджак-бюстьє, блуза-піджак, ділова сорочка та майка у поєднанні з укороченими брюками та спідницями

"Головна героїня моєї колекції – амбітна перфекціоністка, зранку вона мчить на переговори, вдень проводить нараду в офісі і, переодягнувшись у машині, ввечері з’являється на прийомі, як і належить справжній жінці – у шовковій чи оксамитовій сукні трішечки сексі. Золотаві прикраси, зроблені для колекції Катею Булах, чудово доповнили ансамбль", - сказав Андре Тан.

А от Ліля LITKOVSKAYA показала лаконічну і драматично-ніжну колекцію "Контроль" – навіяну радянською шкільною формою, але вміло інтерпретовану, і знову в своєму фірмовому стилі. Одяг від Літковської став жіночнішим – у колекції доволі багато суконь, але залишився бунтарським – необроблені краї вовни, грубо обрізані поли сукні, яка так елегантно виглядає вгорі. Чорний і білий у цій колекції дає весь можливий спектр кольорових емоцій. 

Фото Олени Грози, ТСН.ua

Читайте також:

Ukrainian fashion Week: наречена із голими грудьми

Євгенія Тимошенко прийшла подивитись на одяг Андре Тана

Герасимюк та Геращенко прийшли подивитись на моду


Повʼязані теми:

Наступна публікація