Українські дизайнери взяли участь у PRET-A-PORTER Paris

Кращі українські дизайнери преставили Україну на PRET-A-PORTER Paris.

UFW, Земкова, Ворожбит
ТСН.ua
Тетяна Земкова та Олена Ворожбит представили свої роботи в Парижі Pret-A-Porter Paris
Український модний десант, який вже охрестили вітчизняних дизайнерів Ольгу Громову, Оксану Караванську, Андре Тана, Тетяну Земкову, Олену Ворожбит і Олену Даць, представив свої колекції одягу на провідній міжнародній виставці в Парижі Pret-A-Porter Paris The heart of fashion ("Серце моди").

Українських модельєрів запросили на виставку після того, як представники Pret-A-Porter Paris - Маюрі Сенгшан і Ольга Прокоф’єва - відвідали Тиждень української моди в жовтні. Тоді вони обрали учасників Української платформи, яких запросили у Францію представити свої колекції на одному з найбільш креативних стендів - Atmosphere's.

Показ одягу українських дизайнерів пройшов під назвою Ukrainian Fashion Games (Українські модні ігри).
 
Зі слів Ольги Прокоф'євої, формат Pret-A-Porter Paris передбачає знайомство з дизайнерами нового покоління. Вона зазначила, що для шести провідних українських брендів ця виставка - наступний крок світового визнання.

Нагадаємо, що 15 жовтня, у Києві пройшов 23-й Український тиждень моди. Протягом тижня понад 40 дизайнерів представили свої колекції сезону весна-літо 2009. Відкрила тиждень прет-а-порте UFW (Ukrainian Fashion Week) у столичному центрі ACCO International Лілія Пустовіт.

Читайте також:
Показом "Валентино" завершився Fashion week в Парижі
Лагерфельд створив колекцію зі "звичайного аркушу білого паперу"
Армані, Дольче і Габанна посварились через шовкові штани


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: