В Мілані покажуть найгарнішу нижню білизну

В Мілані відбудеться фінал міжнародного конкурсу дизайну нижньої білизни Triumph Inspiration Award.

У вересні цього року в Мілані відбудеться фінал міжнародного конкурсу дизайну нижньої білизни Triumph Inspiration Award, на якій будуть представлені кращі роботи молодих модельєрів.

У конкурсі, який проводиться спочатку на національному рівні, беруть участь студенти провідних шкіл дизайну одягу. 12 травня свої роботи показали італійці, 25 травня відбувся показ японських моделей. Цього року в конкурсі Triumph Inspiration Award візьмуть участь 28 країн – в їх числі, Франція, Італія, Великобританія, Німеччина, Голландія, Японія, Канада, Австралія та інші.

Ізраїль на цьому конкурсі представлятимуть студенти Вищої школи інженерії і дизайну "Шенкар". Кредо конкурсу сформульоване організаторами двома фразами: "Ми виховуємо упевненість жінки в собі. Ми упевнені, що в кожній жінці є богиня".

Судячи з усього, в пантеоні богів "Тріумфу" головне божество – це Богиня подиву. Молоді дизайнери прагнуть перевершити один одного у винахідливості, як правило, не задаючись
питанням: "А чи можна це носити?" Головне, щоб богиня була упевнена: "Якщо вже я це надягну, такого не буде більше ні у кого".

Читайте також:

"Міс Росію" не допустили до "Міс світу" через занадто відверті фото

"Міс Росія-2009" знялась в еротичній фотосесії

Нижня білизна від Девіда Бекхема

Американки грають у футбол в нижній білизні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: