Versace звільняє працівників заради прибутку

Модний дім Versace звільняє чверть своїх співробітників у зв'язку із спадом попиту.

Італійський будинок моди Versace звільняє чверть своїх співробітників у зв'язку із спадом попиту на дизайнерський одяг і в цілому на товари категорії "люкс".

Скорочення 350 робочих місць - це частина плану реорганізації, за допомогою якого власники мають намір до 2011 року зробити компанію прибутковою. Окрім цього, до середини наступного року Versace планує переорієнтовувати виробництво на масового споживача і переглянути систему дистриб'юції.

Будинок моди, одяг під маркою якого якого носять такі знаменитості як Мадонна і Анджеліна Джолі, має намір скоротити капітальні вкладення і зменшити накладні витрати. У своїй заяві компанія повідомила, що сучасний стан економіки серйозно похитнув її стан на ринку. "В умовах глобальної економічної кризи торгова кон'юнктура дуже важка, і за прогнозами 2009 компанія закінчить зі збитками", - говорить голова Versace Джан Джакомо Феррарі.

У жовтні представники Versace вже підтвердили, що модний будинок йде з японського ринку після майже 30 років роботи на ньому. Магазини "Версаче" - всього їх було чотири - проіснували у країні Сонця, що сходить 28 років і були дуже популярні у 1980-х роках. Останнім часом ці бутіки різко втратили популярність, і менеджери компанії вирішили закрити їх.

Читайте також:

Показ Versace вражав кольорами в Мілані

Керівник будинку моди Versace йде у відставку

Донателла Версаче заморила себе дієтами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: