Victoria 's Secret випустила спокусливу білизну до Дня Валентина

Лілі Елдрідж, Ерін Хітертон, Адріана Ліма і Кендіс Свейнпол рекламують нижню білизну Victoria 's Secret.

Бренд Victoria 's Secret створив колекцію білизни до Дня святого Валентина. Сьогодні VS показали нам цілу купу фотографій з нашими улюбленими "ангелами": Лілі Елдрідж (Lily Aldridge), Ерін Хітертон (Erin Heatherton), Адріаною Ліма (Adriana Lima) і Кендіс Свейнпол (Candice Swanepole).

Моделі у спокусливій білизні на фоні червоного серця позували фотографу. Також дівчата позували на червоному дивані, біля рожевих дверей, на ліжку, із букетами квітів.

Нагадаємо, молода зміна ангелів Victoria's Secret в особі Кендіс Свонпоел, Ліндсей Еллінгсон, Лілі Олдрідж і Ерін Хізертон прикрасила лютневий GQ UK. Фотографував дівчат Вінсент Петерс. Дівчата позували у чорній нижній білизні. А 10 листопада минулого року, в Нью-Йорку відбулася одна з найяскравіших подій - модне шоу Victoria 's Secret.

В показі брали участь "ангели" Адріана Ліма, Шанель Іман, Кароліна Куркова, Алессандра Амбросіо та багато інших. Моделі з'явилися в образах ніжних ангелів і відважних войовниць, маленьких дівчаток і супер-атлетів.

Читайте також:

Найвідоміші моделі світу в модному шоу Victoria 's Secret

Хайді Клум не хоче бути головним ангелом Victoria's Secret

Адріана Ліма і Лілі Олбрідж презентували аромат Victoria's Secret

Повʼязані теми:

Наступна публікація