Знаменита чорна сукня леді Діани пішла з молотка за 276 тисяч

Знаменита чорна сукня леді Діани пішла з молотка за 276 тисяч

Фото: kp.ru

Чорну сукню леді Діани за 276 тисяч стерлінгів придбав Хорхе Ярур для чилійського Музея моди.

Знаменита чорна сукня леді Діани пішла з молотка за 276 тисяч / Фото: AFP
Знаменита чорна сукня з тафти, в якій принцеса Діана вперше з'явилася на публіці в якості нареченої принца Чарльза в 1981 році, пішло з молотка за 276 000. Сукню придбав чилійський Музей моди. Таким чином, чорне плаття було продано за ціною, що в чотири рази перевищує початкову вартість.

Результат аукціону став оптимальним як для дизайнерів, так і для самої власниці аукціону Керрі Тейлор, яка сама є прихильницею принцеси Діани, - плаття не піде у закриту приватну колекцію, а залишиться в публічному доступі у відомому музеї моди.

Сукню придбав Хорхе Ярур - засновник музею моди світового рівня в Сантьяго.

"Тепер я знаю, що про плаття будуть піклуватися належним чином, особливо враховуючи те, що два десятиліття воно пролежало в сміттєвому пакеті. Я розмовляла з паном Яруром після аукціону, і він оголосив, що після своєї смерті має намір передати цю сукню, як і інші речі Діани зі свого музею, в Кенсінгтонський палац (офіційну лондонську резиденцію Діани), і я рада, що одного разу це плаття повернеться додому ", - заявила після торгів Тейлор.

Чорна сукня стала одним із 30 лотів, пов'язаних з гардеробом принцеси Діани і виставлених на аукціон британськими дизайнерами Девідом і Елізабет Емануель.

Читайте також:

Батько коханця принцеси Діани готовий стати президентом Шотландії

Екс-президент Франції написав книгу про любов до англійської принцеси

Лікар думав, що Діана виживе

Знаменита чорна сукня леді Діани пішла з молотка за 276 тисяч

Знаменита чорна сукня леді Діани пішла з молотка за 276 тисяч

Повʼязані теми:

Наступна публікація