Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше номінацій отримала "Фаворитка", але у найголовніших перемогла "Рома".

У неділю, 10 лютого, у Лондоні відбулася 72-а церемонія вручення нагород Британської академії кіно- та телевізійних мистецтв BAFTA. Найбільше нагород отримав фільм "Фаворитка", повідомляє The Guardian.

Історичний фільм, в якому головні ролі виконали Олівія Колман, Емма Стоун и Рейчел Вайс, був лідером за кількістю заявлених номінацій – 12. У семи номінаціях змагалися фільми "Богемська рапсодія", "Рома", "Людина на Місяці" та "Зірка народилася".

У підсумку найкращим британським фільмом було названо саме "Фаворитку". Окрім цього, ця стрічка стала переможцем у номінаціях "Найкраща жіноча роль" (Олівія Колман), "Найкраща робота художника-постановника", "Найкращий грим і зачіски", "Найкраща жіноча роль другого плану" (Рейчел Вайс), "Найкращий оригінальний сценарій", "Найкращий дизайн костюмів".

"Фаворитка" розповідає про боротьбу двох жінок Сари Черчілль та її кузини Абігейл за вплив над королевою Анною, яка втрачає як фізичне, так і психічне здоров'я. Події фільму відбуваються на початку 18-го сторіччя.

Попри те, що стрічка набрала найбільшу кількість нагород, у головній номінації – "За найкращий фільм" – переміг "Рома" мексиканського режисера Альфонса Куарона. Ця стрічка також здобула номінацію "Найкращий фільм не англійською мовою", "Найкращий режисер" та "Найкращий оператор-постановник".

Найкращим актором було визнано Рамі Малек за роль музиканта Фредді Мерк'юрі у фільмі "Богемська рапсодія". Ця стрічка також перемогла у номінації "Найкращий звук".

Церемонія BAFTA зазвичай відбуваєтсья між двома головними кінематографічними церемоніями США - "Золотий глобус" та "Оскар".

Відео Море спокуси, Зустріч однокурсників, Фаворитка та Зелена книга - Кіносніданок

На великі екрани вийшли еротичний трилер "Море спокуси", комедія "Зустріч однокурсників", комедійна драма "Фаворитка" та комедійна біографічна драма "Зелена книга". 

Море спокуси, Зустріч однокурсників, Фаворитка та Зелена книга - Кіносніданок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції