Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фехтувальниця Ольга Харлан на межі розлучення з чоловіком

28-річна спортсменка назвала причину розлучення.

Українська фехтувальниця Ольга Харлан заявила, що перебуває на межі розлучення зі своїм чоловіком фехтувальником Дмитром Бойко, йдеться у "Світському житті".

На своєму весіллі у 2014 році шаблістка обіцяла, що після Олімпійських ігор в Ріо, вона буде народжувати дітей, але Олімпіада минула і Ольга почала готуватися до наступних Олімпійських ігор. На питання, як її чоловік до цього поставився, Харлан відповіла, що вони давно вже не бачилися, і тому, вона думає, що він не проти.

ВідеоОльга Харлан зізналася, що на межі розлучення з чоловіком

Олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харлан була суддею конкурсу "Міс Україна 2018". Спортсменка зізналася, що на світських заходах у вечірньому вбранні і на підборах їй незвично. "Взагалі ходити на підборах небезпечно!" - сказала Ольга. До Олімпіади в Ріо спортсменка говорила, що після змагань буде заводити дитину, але усе ще не має дітей. Ольга зізналася, що знаходиться на межі розлучення з чоловіком. 

Ольга Харлан зізналася, що на межі розлучення з чоловіком

Після цього спортсменка повідомила, що вони з чоловіком перебувають на межі розлучення.

"Це було спочатку обопільне рішення, що я буду продовжувати спорт, і, таким чином, він вирішив поїхати до іншої країни працювати. Все-таки, відстань дає своє і не в кращий бік, на жаль", - зазначила Ольга.

Залиште свій коментар

Вибір редакції