Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артист відіграв концерт у рамках Днів культури України в Республіці Білорусь.

Український співак Олег Винник, який розповів про будинок своєї мрії, відіграв концерти в Білорусі.

Свою "порцію щастя" від феномену української сцени отримали фани у Мінську, Олександрії та Гомелі.

Від 5 до 10 липня в рамках Днів культури України в Республіці Білорусь артист порадував публіку авторськими баладами і танцювальними композиціями. Приємним сюрпризом для глядачів стало виконання пісні "Ніч яка місячна", яка вже давно не лунала на концертах Винника.

Прониклива "Передчуття", запальна "Тая Тай", воістину народні "Ніно", "Щастя", "Вовчиця" - білоруси продемонстрували відмінне знання пісень українського виконавця. У кожному місті зала аплодувала стоячи, люди напам'ять підспівували рядки улюблених треків і танцювали.

"Білоруську публіку не так просто розворушити. Глядачі звикли сидіти на концертах. Але на моїх виступах всі танцюють, і це дуже приємно", - поділився враженнями співак.

Зазначимо, що в перервах між музичними заходами в своїх соціальних мережах виконавець активно ділиться фото і відео про те, як він проводить час у Білорусі. Попри насичений графік, артист встигає давати інтерв'ю, займатися спортом, а також знайомитися з визначними пам'ятками країни.

Вже завтра Олег Винник виконає свої хіти у Вітебську на XXVII Міжнародному фестивалі мистецтв "Слов'янський базар". 28 липня співак продовжить всеукраїнський тур "Ти в курсі" на одеському стадіоні "Чорноморець". А восени музикант знову повернеться до Білорусі з сольними концертами. Виступи Олега Винника в Бресті і Мінську заплановані на 16 та 17 листопада відповідно.

Нагадаємо, на початку липня Олег Винник виступив на фестивалі Atlas Weekend у Києві.

Вибір редакції