Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Феномен Винника: ректор інституту музики та поет Ірванець пояснили ажіотаж навколо співака

Послухати про "Молоду вовчицю" та "Ніно", за підрахунками організаторів, прийшли майже 10 тисяч людей.

Містечко в передмісті Києва два дні поспіль лихоманило заторами на  вулицях та натовпами біля спортивної арени. У Броварах давав концерт Олег Винник, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це справжній феномен – співак, якого ніколи телебачення серйозно не розкручувало, спокійно збирає багатотисячні зали. Бровари він обрав за наявність арени на 4,5 тисяч місць, але вона була переповнена, бо люди їхали з усієї країни та цілими родинами. Квитки купували по тисячі гривень, і ніхто про це не шкодував. Анатолій Патхагонович здолав майже 10 тисяч кілометрів заради "Ніно" - він приїхав спеціально на Винника аж із Сахаліну.

ВідеоМайже 10 тисяч людей завітали на концерт Винника у Броварах

Олег Винник запалює жіночі серця з перших акордів. На його концерти їдуть з усієї країни і цілими родинами. Тому напередодні у Бровари послухати про "Молоду вочицю" та про "Ніно" приїхали тисячі людей.

Майже 10 тисяч людей завітали на концерт Винника у Броварах

Поціновувачі творчості залюбки розкуповували сувенірні сумочки по 150 грн, листівки по 20 грн, магніти по 50 грн та іншу продукцію. Однак найголовніше для фанатів Винника – сам виступ, на якому він зачаровує залу з перших акордів. Жінки різного віку ледь не мліють від одного солодкого погляду співака, вся величезна аудиторія співає слова пісень, котрі знає напам’ять.

У чому секрет Винника? Ректор інституту музики Олександр Злотник навмисно не говорить про мелодику, складність і різноманіття музичних форм – на його думку, справа в іншому. "Він "паше" на 100%, і люди це відчувають, що він викладається. Це такий Стас Михайлов", - вважає він. Поет Олександр Ірванець вважає, що Винник дарує жінкам те, що вони рідко зустрічають у своєму житті – ідеальні стосунки. А коли є таке, то неважливо, яка там рима і розмір строфи. "Це дуже природньо, що люди люблять пісні про ідеальну любов, і  саме такі пісні пропонує Олег Винник, безвідносно до якості цих творів. Це пісня про красиве, безжурне, райське життя", - каже він.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції