Фігуриста Катерина Бужинська поділилася фото з відпочинку в Італії з чоловіком

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Разом з тим артистка представила нову пісню.

Співачка Катерина Бужинська, яка не так давно у купальнику похизувалася засмагою, представила танцювальний хіт "Закохана в осінь".

У свіжій композиції артистка закликає озирнутися навколо і дати шанс тому, хто вже давно поруч з нами, адже доля ніколи не зводить двох незнайомих людей просто так.

Іноді випадковий дзвінок, зустріч, або просто несподіваний погляд і є тим самим шансом на щасливе життя з людиною, яка ще вчора був для вас ніким.

Прем'єру пісні Бужинська поєднала з мініканікулами в Італії разом з чоловіком. Цього разу закохані відпочивали вдвох, вирішивши влаштувати собі невелику романтичну відпустку. З чоловіком Дімітаром Стойчевим співачка Катерина Бужинська побувала в мальовничих куточках італійського узбережжя, де надихнулася на написання нових пісень. За словами артистки, такі поїздки допомагають їй заново закохуватися в чоловіка, оскільки завдяки подорожам їхні почуття починають грати з новою силою.

"Після кожної подорожі народжується історія! Цього разу хіт-мейкер Олексій Малахов ідеально відчув мій стан і написав пісню, яка співзвучна з моїм станом. Цієї осені хочеться нагадати всім дівчатам, що зима - вже близько, і зігріватися холодними зимовими вечорами приємніше в компанії коханого чоловіка", - прокоментувала нову пісню Катерина.

Нагадаємо, нещодавно Катерина Бужинська поділилася архівним юнацьким фото.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація