Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артистка влаштувала імпровізовану фотосесію у місті Ахелой, Болгарія.

Співачка Катерина Бужинська, яка у рожевому бікіні з бахромою засвітила стрункі ніжки, днями побувала у Болгарії.

Там відбувся щорічний міжнародний конкурс української пісні імені Катерини Бужинської "Україна - це ми". Учасниками стали діти з України, Болгарії та інших європейських країн, які співали і народні пісні, і класику, і пісні сучасних виконавців.

Катерина Бужинська_1
Переможниця конкурсу "Україна - це ми" Катерина Славкогородська

Конкурс відбувався у болгарському місті Ахелой, куди разом з собою Катерина взяла старшу доньку Олену, яка підтримувала маму на заході. Молодші діти артистки залишилися в Софії з її чоловіком, оскільки цього разу Катерина вирішила не томити їх дорогою відстанню у чотири години.

 "Олена цього разу була зі мною, і останні чотири роки завжди тут влітку, вона займається англійською в таборі, ходить на розвиваючі гуртки, ліплення, малювання, але ось вирішила, що не братиме участі в конкурсі, щоб все було об'єктивно", - говорить співачка Катерина Бужинська про старшу дочку.

Крім конкурсу Катерина Бужинська в місті Ахелой встигла зробити фотосесію біля моря в модному купальнику українського бренду. З огляду на те, що в прибережному готелі жили гості з різних європейських країн, артистка отримала чимало компліментів від угорців, греків, німців і хорватів під час імпровізованих знімань на пляжі.

Нагадаємо, не так давно Катерина Бужинська пожалілася на няню, яка пиячила та напихала її маленьку дитину заспокійливими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції