Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фільм "Кіборги" протиправно злили в Інтернет

Творці стрічки стурбовані витівкою "піратів".

Український фільм "Кіборги", режисера якого ввели в оману з передвиборчим роликом Порошенка, незаконно з’явився на просторах Інтернету.

Команда творців стрічки зробила гучну заяву про незаконне розповсюдження піратської копії фільму на офіційній сторінці у Facebook.

"У День пам’яті Героїв Небесної Сотні ми змушені говорити не про них, а про піратів.
Команда фільму “Кіборги” офіційно заявляє, що усі версії, які розповсюджують зараз в інтернеті, є незаконною піратською копією фільму", - повідомляють творці.

Варто зазначити, що усі кошти, які зібрані за показ фільму в кінотеатрах, спрямовуються на підтримку українців на передовій.

"Ми вважаємо неприпустимим жодне нелегальне копіювання та розповсюдження інтелектуальної власності навіть з патріотичною метою. Кошти, які ми зібрали за показ фільму підуть на сплату податків, щоб підтримати наших хлопців на передку, а також у Фонд “Повернись живим” на підтримку сімей загиблих кіборгів", - йдеться у дописі.

#КІБОРГИ проти порушення авторського права! У День пам’яті Героїв Небесної Сотні ми змушені говорити не про них, а про ...

Опубликовано Кіборги 20 февраля 2018 г.

Також команда творців додає, що за порушення авторського права, винуватці нестимуть відповідальність і будуть каратися згідно з законом, ст.ст. 176 і 177 КК України.

Нагадаємо, що фільм "Кіборги", режисера Ахтема Сеітаблаєва, визнаний найкасовішим українським фільмом у кінопрокаті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції