Фільм "Пісня Пісень" увійшов в шорт-лист European Film Awards 2016

Фестиваль відбудеться 10 грудня у Варшаві, де і буде оголошено переможців.

Європейська Кіноакадемія оголосила офіційний перелік фільмів, які ввійшли в конкурсну програму European Film Awards 2016.

Фільм Єви Нейман "Песнь песней" потрапив в шорт-лист 50 художніх фільмів цього року, які боротимуться в номінації Feature Film Selection. Загалом в номінацію увійшли фільми з 33 європейських країн.

Фестиваль відбудеться 10 грудня у Варшаві, де і буде оголошено переможців.

Нагадаємо, що світова прем'єра фільму відбулася на ювілейному кінофестивалі в Карлових Варах, де "Пісня Пісень" отримала спеціальну згадку екуменічного журі. Після цього відбувся тріумф стрічки на кінофестивалі в Одесі в 2015 році, де "Пісня Пісень" здобула перемогу одразу у двох програмах – міжнародній і національній.

"Пісня пісень" - художній фільм, створений за мотивами творів Шолом-Алейхема. Сюжет розгортається в 1905р. в єврейському містечку. Фільм починається, коли Шимеку і Бузі, головним героям, приблизно по 10 років. Зрозуміло, вона - принцеса, він - принц, живуть в одному дворі, в сусідніх замках. Що вона для нього насправді означає, Шимек розуміє лише через багато років, отримавши звістку про те, що Бузя, яку він, здавалося, забув - стала нареченою.

Фільм виробництва "1+1 Продакшн". У кінострічці знялися Мілена Цибульська, Євген Коган, Аріна Постолова-Тігіпко, Арсеній Семенов, Карен Бадалов, Віталіна Біблів, Альберт Філозов, Марія Поліцеймако, Михайло Векслер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: