Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фільм "Я, ТИ, ВІН, ВОНА" зібрав понад 23 млн гривень за перші дні прокату

Комедія від студії "Квартал 95" встановила абсолютний рекорд за зборами за перший вікенд серед українських фільмів.

Новий 2019 рік приніс нові рекорди українському кінематографу.

Романтична комедія студії "Квартал 95" "Я, ТИ, ВІН, ВОНА", знята за підтримки Держкіно України, зібрала 23 029 303 грн за перші шість днів в прокаті (святковий новорічний лонг-вікенд).  І це абсолютний рекорд серед українських фільмів за часів Незалежності.

Я, ти, він, вона_2

За цей період фільм подивилося у кінотеатрах країни майже 250 тисяч глядачів.

За перші чотири дні – з 27.12 по 30.12  - бокс-офіс "Я, ТИ, ВІН, ВОНА" склав 15 млн. 403 тис. грн. Кількість глядачів – більше 167 тисяч.

Фільм "Я, ТИ, ВІН, ВОНА" увійшов у топ перегляду в кінотеатрах з моменту свого старту в прокаті, успішно конкуруючи із голлівудськими блокбастерами.

Я, ти, він, вона_1

"Я щасливий, що команді "Кварталу" вдалося подарувати сотням тисяч українців позитивні емоції у ці святкові новорічні дні. Цей фільм ми робили з любов’ю і про любов, чесні стосунки між людьми. Це те, чого прагнуть мільйони, мені здається. Прокат триває. "Я, ТИ, ВІН, ВОНА" і вся команда "Кварталу" чекають на вас у кінотеатрах", - прокоментував успіхи в прокаті продюсер, режисер та виконавець головної ролі у фільмі "Я, ТИ,ВІН, ВОНА" Володимир Зеленський.

На наступному тижні прокат фільму "Я, ТИ, ВІН, ВОНА" стартує і в країнах Балтії  - 11 січня у кінотеатрах Латвії і Литви, 18 січня - в Естонії, а з 10 січня – в Казахстані. 

Нагадаємо, днями лідер студії "Квартал 95" Володимир Зеленський заявив, що йде в президенти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції