Фільм "Земля кочівників" отримав головну нагороду Венеційського кінофестивалю

Фільм "Земля кочівників" отримав головну нагороду Венеційського кінофестивалю

Спеціальний приз журі отримав Андрій Кончаловський за фільм "Дорогі товариші!".

Фільм режисерки Хлої Чжао "Земля кочівників" у суботу, 12 вересня, отримав головну нагороду Венеційського кінофестивалю.

Головну роль у цій кінострічці зіграла американська акторка і володарка двох "Оскарів" Френсіс Мак-Дорманд. Її героїня, втративши роботу у своєму містечку в Неваді, починає подорожувати американськими штатами та зустрічає інших людей, які опинилися в схожій ситуації. Вона подорожує у своєму фургоні і влаштовується на різні сезонні роботи.

Земля кочівників
Кадр із фільму "Земля кочівників"

"Срібний лев" за найкращу режисуру отримав режисер Кійосі Куросава за фільм "Дружина шпигуна", а "Срібного лева" гран-прі журі - режисер мексиканської антиутопії "Новий порядок" Мішель Франко.

Також журі нагородило спеціальним призом російського режисера Андрія Кончаловського за фільм "Дорогі товариші!" про розстріл робітників, які страйкували у Новочеркаську у 1962 році.

П'єрфранческо Фавіно ("Наш батько") був визнаний кращим актором, а кращою актрисою - Ванесса Кірбі ("Фрагменти жінки").

Чайтанья Тамхане отримав приз за кращий сценарій за фільм "Учень".

Церемонія нагородження відбулась на острові Лідо у Венеції. 77-й Венеційський кінофестиваль відбувався від 2 до 12 вересня і став першим відомим кінофестивалем, який цього року відбувся за участю глядачів попри пандемію коронавірусу. Цього року журі конкурсу очолювала австралійська акторка Кейт Бланшетт.

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин