Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фінал "Модель XL": стане відомо, хто з трьох пишних красунь отримає заповітну перемогу

Сьогодні глядачі побачать фінал революційного проекту та дізнаються ім’я переможниці.

Сьогодні о 21:45 на "1+1" глядачі побачать фінал революційного проекту "Модель XL" та дізнаються ім’я переможниці, яка вирушить до Парижа на професійну фотосесію, прикрасить обкладинку глянцевого журналу Elle та стане обличчям нової колекції для пишних красунь А.Tan Plus.

Модель XL_3
прес-служба каналу "1+1"

Завершальний тиждень буде для учасниць максимально наближеним до реалій модельного життя. Першим випробуванням для них стане фотосесія на конях у воді, під час якої їм необхідно за короткий термін часу знайти спільну мову із норовливими тваринами та вразити суддю проекту Богдана Юсичука ідеальним позуванням.

Модель XL_1
прес-служба каналу "1+1"

Під час наступного змагання троє фіналісток Наталка Петрик, Ірина Стішок та Анна Логвінова відвідають головний офіс  глянцевого журналу Elle, в якому дівчат зустріне головний редактор глянцю Соня Забуга. Пишним красуням потрібно буде пройти співбесіду та відповісти на стандартні для моделей запитання, але не всі із трьох фіналісток зможуть здолати хвилювання та вразити вимогливих експертів.

Модель XL_8
прес-служба каналу "1+1"

Після цього конкурсантки візьмуть участь у фотопробах у різних образах перед професійним фотографом, а результат вплине на фінальне рішення суддів щодо переможниці сезону.

Варто зазначити, що останнім завданням проекту стане найскладніше та найяскравіше випробування, під час якого усі учасниці "Модель XL" вийдуть на подіум  та продемонструють нову колекцію Андре Тана в рамках Ukrainian Fashion Week разом із зірками українського шоу-бізнесу та топ-моделями світового рівня.

Модель XL_5
прес-служба каналу "1+1"

Після показу судді проекту Катерина Осадча, Тетяна Мацкевич, Андре Тан та Богдан Юсипчук оголосять ім’я переможниці.

Модель XL_6
прес-служба каналу "1+1"
Анна Логвінова

Хто із трьох красунь зміг пройти складний шлях на проекті "Модель XL" та вибороти бажану перемогу, глядачі дізнаються вже сьогодні о 21:45 на "1+1".

Модель XL_7
прес-служба каналу "1+1"
Наталка Петрик
Модель XL_4
прес-служба каналу "1+1"
Ірина Стішок

Нагадаємо, учасниця "Модель XL" Наталія Кудренко стала переможницею конкурсу краси "Міс Україна Plus Size".

Залиште свій коментар

Вибір редакції