Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фінал серіалу "Школа": нарешті глядачі дізнаються, хто з ким прийде на випускний

Сьогодні  глядачі побачать дві фінальні серії продовження другого сезону серіалу.

Сьогодні о 20:45 на телеканалі "1+1" глядачі побачать дві фінальні серії продовження другого сезону серіалу "Школа".

Нові епізоди стануть заключними у історії про улюблених школярів та їхніх викладачів.

Серіал "Школа"_1
прес-служба каналу "1+1"

Протягом двох сезонів прихильники уважно слідкували за життям героїв серіалу "Школа" і саме сьогодні стане зрозуміло хто з ким прийде на випускний, чи вдасться Дарині Петрівні врятуватися від в‘язниці та як складеться доля стосунків Катерини Анатоліївни з Алексом.

Серіал "Школа"_7
прес-служба каналу "1+1"

Під час знімань випускного у серіалі актори пережили свої шкільні спогади ще раз, адже їм довелося знову обирати вбрання, зачіски та святкувати останній день дитячого життя.

Серіал "Школа"_8
прес-служба каналу "1+1"

Акторка серіалу "Школа" Ірина Кудашова, яка виконала роль Ніки, доньки Катерини Анатоліївни, розповіла про знімання випускного, який сьогодні побачать глядачі на телеканалі "1+1".

Серіал "Школа"_12
прес-служба каналу "1+1"

 "Фінальні сцени ми знімали у дуже змішаному настрої, адже всі розуміли, що на цьому наша історія буде завершена. Тому ми плакали і сумували, ніби на справжньому випускному. Але як це часто трапляється у випускників, на знімальному майданчику також не обійшлося без конфузів. Усі акторки обрали сукні на вечірку завчасно, але мені не пощастило, і в останній момент змінили вбрання, адже воно не підходило моїй героїні по образу. Глядачі мене мали побачити у чудовій довгій білій сукні, я в неї встигла закохатися, тому дуже засмутилися, коли побачила нову. А під час примірки зрозуміла, що вона була ще й завелика. Але наші стилісти - чарівники і врятували ситуацію", - зізналася Ірина.

Серіал "Школа"_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, головні ролі в серіалі "Школа" виконують Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук, Данило Черкас (Вегас).

Серіал "Школа"_11
прес-служба каналу "1+1"

Популярні актори, які виконали головні ролі у серіалі "Школа" на "1+1", вирушать у свій останній всеукраїнський тур, в рамках якого відбудеться ряд фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України.

Серіал "Школа"_5
прес-служба каналу "1+1"

Варто зазначити, що телеканал "1+1" створив анонімний онлайн-щоденник "Тільки нікому не кажи", у якому кожен може написати листа тому, кому не може висловити свої переживання у реальному житті. Мета проекту - допомогти підліткам говорити про свої проблеми та переживання, які характерні для шкільного віку, навчити ділитися власними емоціями, а батькам - дати змогу дізнатись, чим насправді живуть сучасні діти та навчитися краще їх розуміти. 

Дивіться фінальні серії серіалу "Школа" сьогодні о 20:45 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції