Фіналіст "Євробачення-2017" у тематичному світшоті закликав захищати права біженців

Представник Португалії Сальвадор Собрал під час прес-конференції звернувся до наболілої теми.

Один із фіналістів "Євробачення-2017" Сальвадор Собрал, котрий представляє Португалію, під час першої прес-конференції у новому статусі закликав захищати права біженців.

27-річний артист прийшов на зустріч із пресою у світшоті, на котрому написано S.O.S Refugees. (Врятуйте біженців).

Сальвадор Португалія "Євробачення-2017"_2
YouTube

Журналіст запитав, що значить його меседж, на що співак пояснив свою позицію.

""Євробачення" - це велике європейське свято, але є речі, що турбують мене і я думаю, багатьох людей. Коли я думав про поїздку сюди, я одразу подумав про біженців. Вони тікають із своїх країн від смерті, не плутайте, ці люди – не мігранти, вони - біженці. Не можу сказати, що Європа не докладає зусиль, але процедура могла б бути простішою. Є так багато бюрократичних правил для людей, які біжать від смерті. Приміром, у людини яка ледь врятувалася, просять свідоцтво про народження. Ми можемо спростити цей процес. Європа має допомогти створити законний і безпечний шлях для таких людей до країн, куди вони прямують. Якщо я тут, я маю донести твердження: якщо ми люди, ми маємо бути гуманним", - підкреслив Сальвадор.

Сальвадор Португалія "Євробачення-2017"_1
YouTube

Представник Португалії на "Євробаченні-2017"
YouTube
Сальвадор Собрал закликав врятувати біженців

Цей спіч артиста викликав гучні оплески преси та його конкурентів.

Нагадаємо, заради Сальвадора Собрала, представника Португалії на "Євробаченні-2017" організатори змінили правила конкурсу. Такий крок пов'язаний із станом здоров'я хлопця. 

Залиште свій коментар