Фіналістка "Голосу країни-7" Анна Кукса розповіла про стосунки із учасником минулого сезону шоу

Дівчина давно знайома із Владом Каращуком.

21-річна Анна Кукса з Житомира ще на "сліпих прослуховуваннях" підкорила свого тренера Джамалу виконанням пісні Віктора Павліка "Ні обіцянок, ні пробачень" під фортепіано. Дівчина чотири роки поспіль приходила на кастинг проекту і тільки цього року змогла потрапити до команди тренера, творчістю якого завжди захоплювалася.

Минулої неділі у півфіналі проекту учасниця підкорила серця глядачів своїм чуттєвим виконанням пісні Гайтани "Шаленій", після чого за дівчину проголосувало 55% глядачів.

 Спеціально для ТСН.ua Анна Кукса розповіла, про фантастичні зміни, які приніс в її життя "Голос країни-7".

- Анно, розкажіть, будь ласка, як Ви познайомилися з Владом Каращуком?

- Насправді все просто: з Владиком ми познайомилися ще в дитинстві. Батьки віддали нас в одну музичну школу. Я йому сподобалася, як вокалістка, і він запропонував мені заспівати дуетом. З тих пір ми і не розлучалися.

 - Тільки, як вокалістка? Зараз вас з Владом можна назвати парою?

Ні! Владик мені, як брат. Він завжди був і буде для мене дуже близькою людиною. Ми довіряємо одне одному, і можемо обговорювати абсолютно все: і хлопчиків, і дівчаток, і навіть розбиті серця. Іноді Влад навіть приходить до мене за порадами з приводу його стосунків, а я йому вже по-жіночому все розкладаю по поличках: хто щиро до нього ставиться, а на кого не варто витрачати свій час.

На даний момент ми плануємо взяти участь у фестивалі «Alfa Jazz Fest» цього літа, але оскільки я постійно зайнята підготовкою до ефірів, репетирувати з Владом ще навіть не починали. Він з розумінням ставиться до такої зайнятості, адже сам нещодавно був на моєму місці. А далі буде видно

До речі, такі теплі стосунки у нас налагодилися після того, як ми стали учасниками "Голосу країни", тому з впевненістю можу сказати, що проект зближує людей.

 - Минулого року Ви теж приходили на кастинг разом з Владом. Яке було відчуття, коли він пройшов до наступних етапів, а Ви ні?

 - Я була за нього щиро рада. Для мене кращого вокаліста-чоловіка, ніж Влад, немає.

Він є для мене прикладом і, зізнаюся, завжди надихає. Можна навіть сказати, що участь Влада у проекті стала для мене таким собі стусаном ще раз спробувати свої сили.

 - Ви не думали відновити свою співпрацю з Владом?

 - На даний момент ми плануємо взяти участь у фестивалі "Alfa Jazz Fest" цього літа, але оскільки я постійно зайнята підготовкою до ефірів, репетирувати з Владом ще навіть не починали. Він з розумінням ставиться до такої зайнятості, адже сам нещодавно був на моєму місці. А далі буде видно.

Анна Кукса Голос країни-7_3
прес-служба каналу "1+1"

До речі, з цим фестивалем у нас з Владом пов'язана дуже смішна історія. Якось в рамках цього заходу нас запросили виступати у джазовому автобусі. Це двоповерховий екскурсійний автобус з відкритим дахом, який їздить по Львову, а в цей час гості "міста Лева" насолоджуються не тільки пам'ятками міста, а й живою музикою. І в найвідповідальніший момент, на затяжний ноті моєї улюбленої пісні "At last", ми наїжджаємо на якийсь камінчик, і я просто падаю з колонки, на якій сиділа. Всі, звичайно, почали сміятися, Владик допоміг встати. Але я не розгубилася, впевнено взяла мікрофон і закінчила "розпочату ноту". (Сміється) Всі плескали в три рази голосніше, ніж зазвичай.

 - Чи вдалося Вам знайти друзів на проекті?

 - Наіле. За час проекту я полюбила цю людину всім серцем. Ми підтримуємо дружні стосунки навіть після того, як вона покинула проект.

Анна Кукса Голос країни-7_2
прес-служба каналу "1+1"

 - А як Ви відреагували на те, що у прямому ефірі вона зізналася, що не вважає Вас конкуренткою?

 - Я зробила вибір на користь дружби, тому не стала сприймати її слова близько до серця.

 - З ким із учасників вдалося потоваришувати?

 - Здружилися з багатьма, адже за час знімань ми всі стали однією великою родиною.

Для мене Джамала ідеальний тренер. Мені дуже підходить її стиль роботи. Вона змогла знайти золоту середину між критикою і позитивом.

Наприклад, москвичка Яна Бліндер, яка зараз хоче переїхати до України, запропонувала стати моїм продюсером, коли освоїться у Києві, і навіть хоче написати мені пісню з реп-вставками.

 - Ви очікували, що станете улюбленицею публіки у команді Джамали?

Це стало для мене великою несподіванкою. Я не могла повірити своєму щастю, коли почула, що за мене проголосувала більша частина глядачів. Ще раз хочу подякувати кожній людини, яка віддала за мене свій голос. Для мене це дуже важливо.

 - Чим Ви захоплюєтеся, крім співу?

Весь свій час я повожу на репетиціях, адже музика і є моє життя.

 - Як Ви прийшли до цього?

Взагалі з музикою у мене спочатку не складалося: нічого не виходило, але я наполегливо продовжувала займатися. Не знаю як, але з часом музика стала моїм хобі, а потім сенсом життя.

 - У Вас музична родина?

 - Думаю, що цей дар мені дістався від бабусі. У нас навіть є сімейна традиція: на свята ми з бабцею співаємо у дуеті. У неї є маленький пісняр, який я весь вже знаю напам'ять. Ми збираємося всією родиною, вона обирає пісню, і ми в два голоси співаємо за сімейним столом. Бабуся зараз дуже хвилюється за мене і кожен раз перед ефіром підтримує дзвінком.

Мій молодший брат Ярослав теж дуже здібний, грає на фортепіано. Оскільки у нас чеське коріння, він часто їздить разом з чеською громадою на фестивалі й конкурси до Праги, але, нажаль, музику серйозно не сприймає. Хто знає, може колись ми заспіваємо разом на великій сцені.

 - Як проходять Ваші репетиції з Джамалою?

Джа завжди просить мене переглядати вдома мої виступи по кілька разів. Вже після цього я приходжу на репетицію зі зробленим "домашнім завданням", і сама розповідаю їй, що було не так. Так би мовити, проводимо роботу над помилками.

Для мене Джамала ідеальний тренер. Мені дуже підходить її стиль роботи. Вона змогла знайти золоту середину між критикою і позитивом. Вона завжди нас дуже підтримує і перед кожним ефіром налаштовує на правильну хвилю.

Кожен раз я думаю про те, як мені пощастило, адже вокалісти усього світу мріяли б опинитися на моєму місці й вчитися у самої переможниці "Євробачення".

 - До речі, зовсім нещодавно стало відомо, що Джамала запросила Вас з Наіле і Кемі виконувати світову прем'єру пісні "I believe in you" на сцені "Євробачення" цього року. Розкажіть про це детальніше.

 - Я поки не буду розкривати всієї інтриги, але можу сказати, що була неймовірно щаслива, почувши від Джамали цю пропозицію.

Анна Кукса Голос країни-7_1
прес-служба каналу "1+1"

До сих пір не можу повірити в це! Ущипніть мене, це сон? (Сміється)

 - Чим будете дивувати глядачів у фіналі?

 - Я буду виконувати дуже гарну українську народну пісню про кохання. Хвилююся, але вірю, що все буде добре і глядачам сподобається моє ліричне виконання.

Дивіться грандіозний фінал "Голосу країни-7" і голосуйте за своїх фаворитів у неділю, 23 квітня, о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар