Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фіналістка "Голосу країни" Кекелія випустила сингл про доленосну зустріч з коханим

Виконавиця представила композицію "Похожи".

Фіналістка "Голосу країни-7" з команди Сергія Бабкіна і учасниця "Жіночого Кварталу" Віра Кекелія випустила дебютний сингл "Похожи".

Свою першу власну композицію співачка опублікувала на Youtube-каналі, а також в соціальних мережах.

Як зізналася Віра, ідея пісні зародилась ще під час її участі в проекті "Голос країни", одразу після зустрічі з музикантом і чоловіком співачки Романом Дудою.

Артистка пригадала, що тоді у неї не було особливо знайомих у Києві. Якось Віра сильно захворіла і Роман, з яким вона познайомилася на "Голосі країни", приїхав її провідати. Кекелія зізналася що вони так довго розмовляли, що не помітили, як минув час.

"Тоді на кухні я зрозуміла, що переді мною дуже душевний, чуйний, турботливий дорослий чоловік, цінності якого дуже схожі з моїми. Я зрозуміла, наскільки помилковим було моє перше враження про Рому. Пам'ятаю, як закрила за ним двері, і усвідомила, наскільки ми схожі, він - буквально моє відображення. Одразу ж в голові народилася пісня. Вона про доленосні зустрічі і людей, які змінюють наше життя на краще. Саме такі люди - і є найбільша цінність", - розповіла співачка.

Віра Кекелія виступила автором слів і музики композиції. Найближчим часом вокалістка презентує кліп.

Нагадаємо, що днями свою композицію представив і чоловік Віри Роман Дуда. Весела композиція виконавця отримала назву "Зодиак".

Залиште свій коментар

Вибір редакції