Фіналістка "Голосу країни" Віталіна Мусієнко: "Святослав Вакарчук став мені як батько"

Фінал головного вокального проекту "Голосу країни" відбудеться в прямому ефірі телеканалу "1+1" уже цієї неділі.

Фото: прес-служба каналу "1+1"
Одна з претендентів на перемогу в "Голосі країни-6", "українська Адель" з Полтавщини та володарка сильного вокалу, який містичним чином не раз змушував плакати Святослава Вакарчука, Віталіна Мусієнко розповіла про стосунки зі своїм тренером:

"Я дійсно відчуваю тренерську підтримку Святослава. Незважаючи на те, що в нього вже почався тур, він все одно знаходить час бути з нами – своєю командою, - контролювати процес. Він може бути суворим, але він ніколи не дасть в образу нас нікому іншому. Ніколи. Він став мені як батько".

Незважаючи на те, що інші підопічні Святослава вже залишили проект, вони продовжують підтримувати свою команду на кожному ефірі. Так, Віталіна зізналася, що кримський татарин зі Львова Ескендер Іслямов подарував їй талісман, який вона тримає біля серця під час кожного виступу.

"Я не виходжу співати без нього. Я вірю, що речі, подаровані щиро, від чистого серця, приносять удачу", - говорить вокалістка.

19-річна Віталіна стала однією з наймолодших учасниць "Голосу країни-6". Фіналістка не раз дивувала глядачів своїм потужним голосом, сильною енергетикою, глибокими думками і любов'ю до своєї країни та традицій українського народу.

Цікаво, що молода вокалістка любить писати вірші, а творча атмосфера "Голосу країни" надихнула її вперше покласти їх на музику.

"На цей проект повинні йти люди, які вірять в свій талант, вірять в те, що вони сильні не тільки фізично, але і духовно. Якщо такій простій дівчині із села, як я, випав такий неймовірний шанс, я маю виправдати надію свого тренера та тих людей, які вірять в мене і підтримують. І я завжди співатиму українською мовою, бо це мова мого народу. Я рада, що живу в такій країні, що розмовляю і пишу вірші українською", - говорить Віталіна.

Фінал головного вокального проекту "Голосу країни" відбудеться в прямому ефірі телеканалу "1+1" уже цієї неділі, 29 травня, о 21.00. Чотири талановитих вокалісти - Влад Каращук, Інна Іщенко, Павло Палійчук та Віталіна Мусієнко - відстоюватимуть своє право на перемогу і головний приз - пісню, кліп та квартиру в Києві. Хто з них гідний називатися найкращим "голосом країни" вирішать телеглядачі шляхом смс-голосування та телефонних дзвінків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація