Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Франциско Гомес розповів, які у нього стосунки з Кухар та Ямою поза "Танців з зірками"

Хореограф бере участь у "Танцях з зірками" як суддя.

Всесвітньо відомий хореограф та суддя "Танців з зірками" Франциско Гомес, який днями у брутальному образі знявся на обкладинці журналу, розповів про стосунки з Катериною Кухар та Владом Ямою поза танцювального шоу, йдеться у "Світському житті".

Як зізнався хореограф, з суддями танцювального шоу у нього добрі стосунки, особливо з Владом Ямою, оскільки вони знайомі вже не перший рік.

"З Катериною ми повсякчас теревенимо на всіх репетиціях. Вона дуже добра до мене, обожнюю її чоловіка. А Влад Яма просто душечка. Я знаю його вже стільки років, він мені як брат рідний. Усе по-доброму, без жодних драм, поки що", - заявив Гомес.

Відео Франсіско Гомес розповів про стосунки з Катериною Кухар і Владом Ямою поза камерою

Цього сезону Франсіско Гомес долучився до суддів шоу "Танці з зірками", кожного ефіру його образи вражають. Хореограф поділився, що його надихає на такі модні образи. Також Франсиско Гомес розповів про стосунки з Катериною Кухар і Владом Ямою поза камерою.

Франсіско Гомес розповів про стосунки з Катериною Кухар і Владом Ямою поза камерою

Зауважимо, що Франциско Гомес вже був суддею одного з танцювальних українських шоу та працював разом з танцівником Владом Ямою. Ще тоді відомий хореограф носив довге кучеряве волосся, яке наразі проміняв на стильну коротку стрижку.

Нагадаємо, нещодавно під час одного з ефірів "Танців з зірками" Олена Шоптенко пригадала, як їй освідчився чоловік. Танцівниця відверто розповіла про особисте життя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції