Фреймут відкрила ресторанний бізнес і буде співпрацювати з кухарем-французом

Дата публікації
Перегляди
5862
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фреймут відкрила ресторанний бізнес і буде співпрацювати з кухарем-французом

Ідея відкрити власний ресторан наснилася Ользі Фреймут / Фото: 1+1

Свій проект вона називає "рестораном без ресторану".

Відома поборниця прав споживачів за найкращий ресторанний сервіс Ольга Фреймут презентувала власний ресторанний проект.

Так, у найкращих ресторанах України з'являтимуться "Столики Олі Фреймут" - авторські столи з особливим меню та бездоганним сервісом.

Перші "Столики" Ольги Фреймут запрацювали у двох ресторанах в Одесі – "Риба" та "Свіча". У середу, 2 квітня, ведуча особисто презентувала їх гостям.

"Глядачі часто просили мене відкрити ресторан. І я зрозуміла: ця історія допоможе їм побачити те, що я люблю. Я завжди приходжу до рестораторів і псую їм життя: "Це не так. Те погано". А тепер я хочу сама стати частинкою ресторанного світу", - пояснила телеведуча.

Ресторанному бізнесу потрібно віддавати увесь час, чого телеведуча дозволити собі не може, бо "живе телебаченням". Тож було знайдено дуже креативне рішення – поставити "Столики Олі Фреймут" у найкращих закладах. 

"Столик Фреймут" розташований обов'язково біля вікна. Він вкритий дизайнерською скатертиною з підписом Фреймут, вишитим вручну. На столі у будь-яку пору року стоїть гілочка калини. А найкращим напоєм для своїх гостей Ольга Фреймут вважає найчистішу джерельну воду.

"В цьому проекті мало хто мене підтримував, казали, що я трошки "крейзі". Але з'явився  Емануель Суарес – знаменитий мішленівський кухар, учень одного з найвідоміших у світі ресторатора і готельєра Алена Дюкаса. Він – людина, яка робить революцію в Україні, людина, яка повірила в українців", - розповіла про свого шеф-кухаря Ольга Фреймут.

Меню її "Столиків" створене на 100% з українських продуктів. При цьому технологія приготування – французька, що додає стравам особливого витонченого смаку.

Цікаво, що меню гості отримують, лише коли завершать вечерю. Таким чином страви, якими їх пригощають, є для них абсолютним сюрпризом.

Навчанням кухарів та офіціантів шеф Емануель Суарес і Ольга Фреймут опікуються особисто. Таким чином "Столики" перетворюються ще й на просвітницький проект.

Частину прибутків від цього проекту, Ольга Фреймут передаватиме на благодійність.

Нагадаємо, Фреймут у наступному випуску "Голосу країни" пообіцяла виступ українських Адель та Меркʼюрі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5862
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація