Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фронтмен DZIDZIO розставив крапки над "і" у скандалі на п'ять мільйонів гривень із Лесиком

Дзідзьо представив свою позицію у конфліктній ситуації.

Лідер гурту DZIDZIO не вважає претензії екс-учасника колективу Лесика, якого замінив колишній бойфренд Білик, на свою адресу обґрунтованими, йдеться у "Світському житті".

Дзідзьо прокоментував гучний скандал, що розгорівся після виходу зі складу гурту його друга дитинства.

"Катю, подивися на мене. Я можу когось виганяти чи планувати. Прийшла людина на збори засновників, де ми обговорювали подальший розвиток нашого колективу. Нам треба було переїжджати в Київ, бо ми весь час проводили в дорозі. Він сказав: я так не хочу, я так не думаю, в мене інакші плани. Я хочу продати свою частку, хочу виходити. Якщо ви не хочете купувати, будь ласка, я буду продавати іншим людям. Я кажу: скільки ти хочеш? Він назвав суму, це, напевно, уже всі знають – п'ять мільйонів двісті тисяч гривень. Я сказав, що таких грошей не маю", - пояснив артист.

Більше того, на думку Михайла Хоми, ніхто не хотів змінюватися у гурті. Дзідзьо впевнений, що екс-гітарист гурту Лесик вважав, що причиною негараздів зірок між собою було его Дзідзя.

"Основне, це – корпоративи, а творчістю ніхто не хотів займатися. Я нікого не бачив на студії останні два роки. Я писав-писав: хлопці, приїдьте, а вони у відповідь – та ну тебе, ми змучились", - розповів артист.

Наразі ж Лесик подарував свою частку у колективі мамі покійного Кузьми "Скрябіна" - Ользі Михайлівні, тому що саме із Кузьмою колись розпочиналася ідея створення гурту.

У Дзідзя стосовно перспектив творчості- найпозитивніші прогнози, він налаштований надалі робити DZIDZIO "найкрутішим гуртом".

Наостанок, зірка подарував Катерині Осадчій скульптуру із лімітованої колекції. Спеціально до прем'єри пісні "Птахоподібна" скульптор створив для групи уособлення такої веселої людини напідпитку. Ведучій "Світського життя" такий презент сподобався.

Нагадаємо,  DZIDZIO представив кліп на "застільну" пісню про нетверезого чоловіка.

Відео Дзідзьо коментує скандальний розрив із другом дитинства - гітаристом Лесиком

Залиште свій коментар

Вибір редакції