Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фронтмен гурту Red Hot Chili Peppers веде запеклу боротьбу з екс-подругою за сина

Рокер намагався позбавити матір хлопчика права забрати його до себе на весняні канікули.

Лідер культового року-гурту Red Hot Chili Peppers Ентоні Кідіс, який розповів, як якось врятував дитину, наразі намагався позбавити матір хлопчика Гізер Крісті права забрати його до себе на весняні канікули.

У ЗМІ потрапили приголомшливі факти, чому саме Кідіс виступає проти того, щоб його син перебував з Крісті.

Згідно документам суду від 23 березня Кідіс і його адвокат заявили, що у Крісті була "невтішна історія про поведінку", коли 10-річний Еверлі перебував під її опікою, колишня модель нібито била хлопчика і давала йому вино, повідомляє Radar Online.

Крісті добровільно передала Кідісу право опіки над малюком, коли він був іще крихітним. Відтоді, стверджує музикант, жінка була "відсутньою матір'ю". Після того, як Крісті переїхала до Вермонту, вона не бачила Еверлі майже шість місяців і провела менше 30 ночей зі своїм сином з моменту його народження.

У клопотанні адвокат Кідіса подала серйозні обвинувачення проти Крісті і повідомила, що колишня модель ляснула Еверлі по обличчю, коли хлопчик випадково обсипав її піском, коли вони ішли з пляжу.

Як дізнався Ентоні від сина, мама замикала його в кімнаті, а ще частувала вином. Окрім того, що це є порушенням закону, музикант турбується, що колишня, яка свого часу страждала на депресію, вживала метамфетаміни та пиячила, повернулася до старих звичок.

Однак суддя відхилив клопотання Кідіса і став на бік Гізер, яка заявляла, що Ентоні постійно втручається в її стосунки з сином.

Наприкінці березня жінці таки було дозволено поїхати разом із Еверлі до Вермонту. Але вона має повернути його батькові у Каліфорнію восьмого квітня.

Нагадаємо, 2016 року вокаліста легендарних Red Hot Chili Peppers екстрено госпіталізували, через що був скасований запланований концерт гурту у Каліфорнії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції