Фронтмен OT VINTA закликав не використовувати ситуацію із Польщею для розпалювання конфлікту

"Заборонених до в'їзду" у державу музикантів підтримав міністр культури України.

Інцидент із забороною в'їзду на територію Польщі для українських рокерів OT VINTA сколихнув Мережу та викликав бурну реакцію як прихильників гурту, так і високопосадовців.

Зокрема, міністр культури України Євген Нищук підтримав колектив та сприйняв ситуацію як особисту образу.

"Зізнаюсь, сприймаю навіть як особисту мою образу ту ситуацію, яка сталась сьогодні з друзями з гурту OT VINTA. Ті негативні тенденції з польського боку, з якими ми стикаємось, надто у останній час, викликають у мене велике занепокоєння.

Ми переконані в адекватності, патріотизмі та правоті наших друзів-музикантів, саме тому вже найближчими днями проведу зустріч з послом Польщі, щоб зрозуміти причини того, що сталось. Паралельно спілкуватимемось з МЗС щодо ноти або адекватної відповіді з їх боку. Так чи інакше, ми будемо реагувати на кожен утиск, або ж безпричинні приниження наших артистів!" - зазначив Ніщук на своїй сторінці у соцмережі.

Крім того, письменники брати Капранови висловили підтримку колективу.

"Польська держава взяла бік екстремістів, які атакують українців, і заборонила групі ON VINTA в'їзд до Польщі. Наша влада, як завжди, злякалася захистити українців і обмежилася сюсюканням.

Якщо ми сьогодні не захистимо українців та український звичай у Польщі, завтра поляки, використовуючи свої економічні переваги, диктуватимуть нам свої умови не тільки на території Польщі, але й в Україні", - підкреслили публіцисти.

Сам лідер колективу чітко висловився стосовно усієї ситуацію із забороною в'їзду на територію Польщі, підкресливши, що не бажає розвитку конфлікту на основі цього інциденту.

"Ще раз повторюю: ніяких образ, а тим більше злості до польського народу.

Ми маємо пліч-о-пліч рухатись вперед і робити висновки з історії, щоб не повторювати помилок. І що б там не намагалися довести брехливі пропагандисти, поляки та українці знаходять спільну мову і дружать . І ніякі потуги східного агресора не зможуть вбити клин між двома народами. Шкода, що держслужбовці Польщі бояться і йдуть на повідку правих ультрас, прикормлених вбивцями Леха Качинського, а українські "слуги народу" по-страусячи досі тримають голову у піску", - наголосив музикант на власній сторінці у соцмережі.

Зауважимо, українським рокерам з гурту OT VINTA відмовили у в'їзді  в Польщу та, фактично, зірвали виступ, запланований на друге липня.

Нагадаємо, в українському МЗС відреагували на заборону в'їзду OT VINTA до Польщі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: