Фронтмен рок-гурту "Ноль" емігрує з Росії через "Свідків Ієгови"

Чистяков повязує своє рішення із забороною релігійної організації.

Рок-зірка радянських часів Федір Чистяков заявив про еміграцію із Російської Федерації. Причиною такого рішення фронтмена гурту "Ноль" стала заборона "Свідків Ієгови".

"Можеш вважати це інтерв'ю моєю офіційною заявою про від'їзд з країни. Мені просто не залишили виходу", - розповів музикант кореспондентові видання "Новая газета".

Зірка є членом релігійної організації "Свідки Ієгови", котра нині в РФ визнана екстремістською.

"Я не збирався емігрувати. Є люди, які роками намагаються отримати грінкарту, або якось інакше потрапити в Америку. А у мене ніколи не було ні думок таких, ні можливостей. Я міцно осів на місці, мені вже п'ятдесят, куди їхати? До того ж саме зараз все складається дуже добре, як музикант я на підйомі: хороша група, налагоджена система гастролей, один за одним виходять альбоми. І ось ми полетіли з туром до США. А напередодні відбувся судовий процес, результатом якого стала заборона "Свідків". Для мене це було шоком. Імовірність того, що я не повернуся з американського туру, почала сильно зростати. А 17-го липня, коли відхилили апеляцію, я ухвалив остаточне рішення", - пояснив своє рішення музикант.

Чистяков належить до організації від 1990-х років, коли в його житті було місце і в'язниці, і психіатричній лікарні.

Також артист додав, що подібні заборони релігійних течій робить "будь-яку творчу активність безглуздою".

Нагадаємо, від 2010-го року Федір Чистяков виступає з власною групою "F4Band" (або "Чистяков Бенд"). Протягом довгого часу він не виконував пісні з репертуару "Нуля" через суперечки зі своїм світоглядом. Втім,  в 2016 році до 30-річчя групи заплановано випуск збірника перезаписаних хітів "Нуля" минулих років під назвою "Нуль +30".

Залиште свій коментар