Фронтвумен The Hardkiss Саніна та Мозгова прокоментували блокування "ВКонтакте" в Україні

Фронтвумен The Hardkiss Саніна та Мозгова прокоментували блокування "ВКонтакте" в Україні

Фото: thehardkiss.com

Зірки відреагували на рішення президента України.

Українські знаменитості не лишилися осторонь обговорення теми блокування російської соціальної мережі "ВКонтакте".

Першими на указ президента України Петра Порошенка відреагували фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна та продюсер Олена Мозгова.

Рішення голови країни про блокування соцмережі обурило Саніну. У Instagram вона написала, що у гурту The Hardkiss у "ВКонтакте" дуже багато підписників. За словами виконавиці, "ВКонтакте - головна платформа" гурту для просування, яку вони "будували багато років".

"У гурту The Hardkiss у "ВКонтакте" 310 тисяч підписників з усього світу. Кліп на українськомовний трек "Антарктида" "ВКонтакте" за добу набрав більше мільйона переглядів, в той час, як у вельмишанованому мною Facebook український продукт і на 300 тисяч переглядів не підтримали. "ВКонтакте" - наша головна платформа для просування, яку ми будували багато років. Як ви нам це компенсуєте?! Транспортуєте різко всіх в Facebook?!" - обурюється Саніна.

А от продюсер Олена Мозгова зауважила, що блокування російських соціальних мереж "ВКонтакте" та "Одноклассники" не стало для неї несподіванкою. Мозгова додала, що залишила вищезгадані соцмережі з окупацією Криму.

"Зі всіх рашинських інтернет-ресурсів вийшли з початком анексії Криму та окупації Донбасу. Тому для нас жодної несподіванки чи трагедії з цією забороною. Ще, будь ласка, виключіть всі телеканали їх, кордони закрийте, чи, хоча б візовий режим зробіть", - написала продюсер.

Нагадаємо, що вчора президент України Петро Порошенко своїм указом вів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки російських компаній. За інформацією, що міститься у додатку до рішення РНБО, пропонується терміном на три роки заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація