Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фронтвумен The Hardkkiss Саніна заборонила дворічному сину дивитися мультики

У родині музикантів табу на гаджети.

Лідери гурту The Hardkkiss Юля Саніна та Вал Бебко, які нещодавно з дворічним сином відпочили у Буковелі, виховують малого без гаджетів, йдеться у "Світському житті".

У родині музикантів все за планом. У чотири роки їхній син Даниїл піде до садочку. Поки ж малюк відвідує спеціальні підготовчі заняття.

"На розвивашках вони, в основному, складають різноманітні пазли, фігури, конструкції. Вони вивчають, є теми, приміром, сьогодні тема у нас лісові звірі", - розповіла Юля Саніна.

ВідеоЯк виховують дітей знаменитості: колискові від Гайтани і секрети подружжя з The Hardkiss

Як перезимував у Таїланді однорічний син актора Миколи Тищенка? Чому подружжя з рок-гурту The Hardkiss запровадило жорстке табу на гаджети для сина? І які колискові співає Гайтана донечці? Дивіться у сюжеті!

Як виховують дітей знаменитості: колискові від Гайтани і секрети подружжя з The Hardkiss

Юля Саніна з сином_2
Світське життя
Син Юлії Саніної та Вала Бебка

Співачка впевнена, що ранній розвиток у дитини має бути рухливим.

"Для дитини у такому віці важливо бігати багато, тоді він буде здоровим, він добре спатиме, добре їстиме. Тобто саджати його за якісь заняття зараз, ну це блюзнірство", - впевнена зіркова мама.

У родині Юлі та Валерія віднедавна табу на гаджети.

"Це зручний момент, щоб відволікти дитину у машині, чи в ресторані. Але коли я зрозуміла, що у мене дитина без мультиків не їсть взагалі, мені це страшенно не сподобалося. Тому Даня зараз мультики не дивиться", - пояснила Саніна.

Нагадаємо, раніше лідери гурту The Hardkiss поділилися секретами щасливого подружнього життя. Молоді батьки провели зимовий сімейний відпочинок на схилах Карпат у Буковелі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції