Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка стала окрасою нового Vogue.

Популярна співачка Тейлор Свіфт, яка ризикує виплатити кругленьку суму за плагіат у своїй пісні, похизувалася довгими ногами у свіжому номері іменитого Vogue.

Прихильники Тейлор у соцмережах та коментарях до нових фотографій стверджують, що вона дуже схожа на Мілу Йовович та водночас на епатажну Sia.

У відвертому інтерв'ю артистка зізналася, що наразі не має жодних планів на майбутнє.

 "Поняття не маю. Вперше за 10 років я не знаю. Після минулого року, за який відбулося багато дивовижних речей, я просто вирішила . Я вирішила просто жити своїм життям і не тиснути на себе постійним прагненням щось зробити", - запевнила Тейлор.

Співачка сповна відчула на собі "тиск" пліток і вже розробила власну правильну реакцію на них.

 "Я багато разів стикалася з тим, що люди говорять про мене жахливі речі. І, здається, я навчилася правильно на це реагувати. Вони мене мало хвилюють.  Дуже просто поширювати чутки. Якщо говорять, що ти вагітна, все, що ти можеш зробити - це залишатися не вагітною і не народжувати дитину. Якщо хтось каже, що твоя дружба - фальшивка, ти можеш тільки продовжувати щиро дружити. І тоді через 15 років, коли ми з подругами, як і раніше будемо близькі і будемо разом ростити дітей, хтось, можливо, скаже: "Але ж всі ці чутки, які поширювали про Тейлор і її друзів, були просто безглуздими", - міркує зірка.

Свіфт вже доволі довго зустрічається із відомим діджеєєм Кельвіном Харрісоном, але не розкриває подробиць та секретів своїх стосунків.

 "Я просто приймаю речі такими, якими вони є. Зараз я в дивовижних стосунках. І, звичайно, я хотіла б зберегти це тільки між нами. Адже це моє особисте життя", - пояснила артистка.

Нагадаємо, Тейлор Свіфт подарувала постраждалій від продюсера-тирана співачці чверть мільйона доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції