Галич подарував журналістці труси із написом O.Torvald після прогнозу фіаско від італійців на "Євробаченні"

Музикант спустився зі сцени та обійняв дівчину.

Фронтмен O.Torvald Галич відреагував на ситуацію із висловленням "програла Крим, тому програє і "Євробачення"" на італійському телебаченні. Під час прес-конференції гурту-представника України в рамках конкурсу соліста O.Torvald спитали, що він про це думає.

За словами Жені, про цей скандал він не знав.

При цьому, журналістка з Італії заявила, що також не чула інформації про інцидент на італійському телебаченні, пише Eurovision.ua.

Коли їй озвучили, що говорив ведучий про фіаско України у конкурсі, дівчина пообіцяла O.Torvald, що інформацію обов'язково перевірять.

Вона також перепросила за колегу зі своєї країни та додала, що її співвітчизники поважають і люблять українців.

 "Я обіцяю, що ми перевіримо цю інформацію і перепрошую за такий інцидент. Насправді ми дуже дружелюбно налаштовані щодо участі у конкурсі!" – сказала репортер.

В результаті, сторони примирилися, а Женя підкріпив цей факт вельми оригінальним подарунком для італійської журналістки: брендованими трусами із написом O.Torvald. Рокер зійшов зі сцени та обійняв її, вручивши презент.

Окрім цього, під час спілкування із пресою артист розповідав про українську рок-музику – від "Синоптик" до "Океану Ельзи".

До слова, днями в ефірі італійського телеканалу RAI під час програми NEMO ведучий спрогнозував програш України у пісенному конкурсі "Євробачення" та нагадав, що вона "вже програла Крим". Цей вислів спричинив хвилю обурення в Мережі, наразі відео вже видалене.

Нагадаємо, під час своєї першої прес-конференції Женя Галич розповідав про мету участі гурту у конкурсі та значення велетенської голови на сцені під час їхнього виступу.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів