Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ганна Різатдінова відверто розповіла про життя у шлюбі з Онищенком

Спортсменка поділилася подробицями особистого життя з політиком.

Відома українська гімнастка Ганна Різатдінова, яка також є учасницею шоу "Танці з зірками", відверто розповіла про особисте життя.

Нещодавно зірка вперше прокоментувала розлучення з чоловіком, скандальним політиком Олександром Онищенком. А тепер Ганна Різатдінова відверто розказала про життя у шлюбі з ним.

"Коли я почала зустрічатися з Олександром, мене практично ніхто не зрозумів. Мене підтримали буквально одиниці з моїм вибором. Я просто розуміла, що навіть мої близькі подруги, вони мене не підтримали. Тобто, від мене відвернулися, в принципі, усі. Це правда", - розповідала спортсменка у програмі "Життя відомих людей". 

Згодом Різатдінова завагітніла від Онищенка, однак вона не жалкує, що у них з'явилася дитина.

Ганна Різатдінова
instagram.com/annarizatdinova

"Продовженням нашої красивої, дійсно красивої любові, став наш син Роман", - говорила зірка.

Через рік після народження сина стало відомо, що Різатдінова та Онищенко припинили жити одне з одним. Що саме стало причиною розриву, спортсменка не розповідає.

"Навіть ось цей невеликий, короткий я б сказала період часу, він був одним з найщасливіших у моєму житті. Олександр батько моєї дитини, і він близький і рідний чоловік мені. І так буде завжди", - заявила Ганна.

Анна Різатдінова
instagram.com/anna_rizatdinova

Також знаменитість зізналася, чи підтримує зв'язок ексчоловік зі своїм сином.

"Рома з татом постійно на зв'язку. Зараз такі технології, що це легко можна зробити. Вони постійно бачаться, це чудово. Коли я бачу ці моменти, спілкування батька з дитиною, це для мене безцінно", - розповідала спортсменка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції