Гарві Вайнштейна знову судитимуть за зґвалтування – йому загрожує до 140 років у в'язниці

Гарві Вайнштейна знову судитимуть за зґвалтування – йому загрожує до 140 років у в'язниці

Associated Press

Продюсера екстрадували з Нью-Йорка до Лос-Анджелеса для нового засідання суду.

Горезвісного американського продюсера Гарві Вайнштейна, який засуджений на 23 роки за сексуальні домагання та зґвалтування, екстрадували з Нью-Йорка до Лос-Анджелеса.

У Каліфорнії на нього чекає новий судовий процес. Там розглядатимуть справу про п'ять зґвалтувань жінок в готелі в Беверлі-Гіллз, які нібито відбулися в період від 2004 до 2013 року. Про це пише Fox News.

Так, звинувачення містить 11 пунктів. Зокрема, чотири пункти насильницького зґвалтування, чотири – насильницького орального сексу, два – сексуальні побої із застосуванням стримування і один пункт – звинувачення в сексуальному насильстві із застосуванням сили. Тепер кіномагнату загрожує продовження тюремного терміну на 140 років.

Associated Press

Зі свого боку, усі звинувачення Вайнштейн заперечує, як і всі епізоди сексуальних нападів і зґвалтувань, за якими його визнав винним суд Нью-Йорка.

Розгляд справи має розпочатися в Каліфорнії не пізніше листопада.

Зауважимо, серед жертв скандального продюсера свого часу були знамениті акторки, такі як Анджеліна Джолі, Гвінет ПелтроуРоуз МакгавенСальма Гайєк та багато інших. Загалом, понад 80 жінок звинуватили Вайнштейна в домаганнях.

Продюсера засудили до 23 років тюремного ув'язнення в березні 2020 року.

До екстрадиції до Каліфорнії Вайнштейн відбував покарання у в'язниці максимально суворого режиму в штаті Нью-Йорк, де перехворів на коронавірус і майже осліп. А нещодавно продюсер оскаржив вирок і вимагає проведення нового суду.