Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гайтана розповіла про секонд-хенд, який дарують їй подруги для доньки

Гайтана розповіла про секонд-хенд, який дарують їй подруги для доньки

Співачка вперше вийшла у світ з однорічною донькою.

Українська співачка Гайтана, яка офіційно представила громадськості свого чоловіка,  вперше відвідала світський захід разом зі своєю однорічною донькою Сапфір-Ніколь, йдеться у "Світському житті".

Чоловік артистки Олександр Ессамі зазначив, що їхня донька звикла до великої кількості людей, адже у них вдома часто буває багато гостей.

Катя Осадча запитала, чи дівчинка росте модницею, як і її мама, на що Гайтана відповіла, що вона не любить з одягу робити культ, як це роблять дехто з матусь.

"Іноді мої друзі дарують нам секонд-хенд, одяг, який носили діти моїх подруг. Я не соромлюсь брати цей одяг. Я вважаю, що потрібно бути економною. Якщо ти маєш зайві гроші, потрібно їх витрачати з розумом", - розповіла співачка.

Відео Донька Гайтани дала перше інтерв’ю

Цей світський вихід – дебют доньки співачки Сапфір-Ніколь. Але маленька дівчинка спокійно почуває себе серед купи людей. Вона навіть захотіла дати перше інтерв’ю! 

Донька Гайтани дала перше інтерв’ю

Сапфір-Ніколь вже проявляє артистичні здібності: вона багато танцює і співає.

Ще Гайтана пригадала, як у юності продавала взуття. Вона допомагала своєму знайомому розвинути бізнес.

"В мене це дуже класно виходило. Тому що я позитивна людина, я так рекламувала дуже круто і говорила, що це класна, шкіряна, фірмова штука і потрібно поміряти, дуже зручно. Хоча іноді це було не так, мені потім якось не дуже було приємно, але люди купували і були дуже раді, приходили наступного дня, купували ще", - згадала артистка.

Нагадаємо, Гайтана виховує доньку справжнім поліглотом. З восьми місяців вона навчає її відразу трьом мовам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції