Гайтана розповіла, як розійшлася із своїм коханим-продюсером

Артистка поділилася, чи лишив екс-продюсер їй її пісні.

Співачка Гайтана після довгої перерви повернулася до України з Африки і розповіла, як у неї йдуть справи, йдеться у "Світському житті".

Як з'ясувалося, Гайтана розійшлася із своїм продюсером та нареченим Едуардом Клімом, з яким пробула у цивільному шлюбі 10 років.

"Я не знаю, як про це говорити. Це життя. Це наче й нещодавно сталося, але мені здається, що вже давно. Ми обидва повернули кудись не туди і на автопілоті летіли у це "не туди". Мала з'явитися сміливість, щоб сказати "стоп" цьому всьому", - прокоментувала зірка.

Гайтана також поділилася, чи залишив екс-продюсер та екс-чоловік їй права на розпорядження власними піснями і псевдонімом.

"Я б ніколи не будувала стосунки з людиною, яка невартий чоловік. Тому, він поводиться достойно і я навіть не сумніваюся, що так буде і в подальшому", - пояснила артистка.

Окрім того Гайтана зізналася, що для неї було важливим, аби коханий познайомився з її батьком, чого так і не сталося

"Для мене було дуже важливо отримати благословення мого батька та й взагалі, щоб мій батько знав майбутнього чоловіка. Я завжди хотіла, щоб мій чоловік любив обидві мої країни – це Україна і Африка, моя країна Конго. Я була невдоволена тим, що досі, після стількох років поряд з чоловіком, мій батько його не знає", - зізналася співачка.

Попри болісне розставання Гайтана продовжує присвячувати пісні екс-коханому. Навіть у новій композиції "Как бы небыло больно", за словами співачки, йдеться про Кліма.

Чому Гайтана зникла з музичного простору України на 4 роки

Гайтана повертається в шоу-бізнес і ділиться творчими планами. У відвертому інтерв'ю Катерині Осадчій співачка пояснила, чому зникла і чому мовчала всі ці чотири роки. Також Гайтана прокоментувала свій розрив із продюсером Едуардом Клімом, цивільний шлюб із яким тривав 10 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: