Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гайтана зізналася, що поборола наркотичну залежність, яка мало її не вбила

Зірка розповіла як призвичаїлася до марихуани.

Українська популярна співачка Гайтана, яка нещодавно зізналася, що уклала з чоловіком шлюбний контракт, розповіла чому вона так вирішила.

Як виявилося, ідея скласти такий документ запропонував Олександр, який довгий час жив в Америці.

"Він сказав, що я побачив твій досвід попередній. Я хочу, щоб твоя мама, твоя бабуся спали спокійно. Давай підпишемо документ, в якому все, що ми зароблятимемо з тобою, все належатиме тільки тобі. Ця пропозиція контракту, вона якось повела нас до РАЦСу. А там нам сказали – ми не можемо вас так швидко розписати. Якщо ви тільки не вагітна. Зателефонувала до знайомого гінеколога, чи можеш ти нам написати довідку, що я вагітна? Вона каже – це так не треба робити", - зізналася співачка в програмі "Життя відомих людей".

Гайтана
instagram.com/gaitanamusic

Але в кабінеті гінеколога на пару чекала неочікувана новина, що вони насправді скоро стануть батьками.

Також зірка розповіла, що після погіршення стосунків з колишнім коханим та продюсером Едуардом Клімом, вона для того, щоб розслабитися та забутися, призвичаїлася до марихуани.

"Коли в мене була депресія, я просто зрозуміла, що я починаю курити травичку, вже декілька разів на день, щоб бігти від себе, бігти від реальності, - зізналася Гайтана.   

Згодом співачка стала залежною від легких наркотиків, без яких не починався й не закінчувався жоден її день. Так тривало декілька років, допоки одного дня зірка не схаменулася і самотужки, без допомоги лікарів поборола залежність і поставила крапку у складних стосунках.

"Я покурила, спробувала і кажу – знаєте, ні, взагалі не йде. Я зрозуміла, що я помираю. І поки я курила, я не могла зробити рішення – закінчити стосунки! Він бачив, що зі мною відбувається, але був у своїх депресіях теж. Паралельно. Ми були, як дві хворі людини, які повинні розлучитися, бо хворіємо одне від одного", - зізналася артитска.

Остаточно вилікувалася зірка на другій Батьківщині – в Конго, оскільки за словами виконавиці її тато зміг найти слова, щоб її заспокоїти.

Нагадаємо, нещодавно Гайтана в коротеньких шортиках та ліфчику приголомшила енергійним танцем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції